Konto Millennium 360° – wygoda przechowywania środków

0
1133
millennium bank promocja

W Banku Millennium można w szybki i prosty sposób założyć Konto Millennium 360°. Pozwala ono na wygodne przechowywanie środków oraz zarządzanie swoimi pieniędzmi z wykorzystaniem przejrzystej aplikacji mobilnej lub też łatwego w obsłudze systemu bankowości internetowej. Za założenie oraz prowadzenie konta nie są pobierane opłaty, co niewątpliwie ma duże znaczenie z perspektywy zarządzania własnym budżetem.

Jak założyć Konto Millennium 360°? Podstawowe informacje

Osoby zainteresowane założeniem omawianego konta mogą skorzystać z dwóch bardzo prostych sposobów na przeprowadzenie tej operacji. Jeżeli dysponujesz już rachunkiem w innym banku, możesz użyć go do potwierdzenia swojej tożsamości w Banku Millennium. Wystarczy wypełnić wniosek o Konto Millennium 360°, a później wykonać czynności weryfikacyjne. Nie jest to długotrwała procedura, dzięki czemu szybko możesz cieszyć się nowym rachunkiem. Możesz również założyć konto z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. W tym wariancie potwierdzenie tożsamości odbywa się na podstawie zdjęcia dowodu osobistego, a także nagrania z twoją twarzą i głosem.

Co daje aktywne korzystanie z rachunku? Przydatne informacje

Jak już zostało to wspomniane, założenie oraz prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezpłatne. Możesz również bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów Banku Millennium oraz wykonywać za pośrednictwem sieci internetowej zwykłe przelewy krajowe w złotówkach. Z pewnością warto jednak mieć świadomość tego, że posiadanie karty do konta również może być bezpłatne po spełnieniu określonych warunków. W przypadku osób w wieku od 18 do 26 lat wystarczy raz w miesiącu dokonać płatności kartą lub z wykorzystaniem BLIK. W odniesieniu do osób powyżej 26 roku życia liczba wskazanych transakcji wynosi pięć. Naliczanie opłaty w wysokości 11 zł dla osób powyżej 26 roku życia lub 5 zł dla osób w przedziale wiekowym 18-26 lat odbywa się na podstawie zliczania transakcji z miesiąca poprzedniego. Nie ulega więc wątpliwości, że warto aktywnie korzystać z karty debetowej do konta i kontrolować na bieżąco liczbę wykonywanych z jej zastosowaniem płatności.

Posiadanie Konta Millennium 360° może być bardzo praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wygodnie zarządzać swoimi środkami. Z pewnością dobrze jest na bieżąco monitorować promocje organizowane przez Bank Millennium i zapoznawać się szczegółowo z regulaminami przeprowadzanych akcji.

Aktualnie do 31.10.2022 trwa promocja, która umożliwia zdobycie nawet pięciuset złotych po spełnieniu określonych warunków.

Sprawdź szczegóły: TUTAJ / Skorzystaj z oferty na SUPER warunkach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj