Srebrna moneta kolekcjonerska z serii Wiedźmin – Czas Pogardy 50$

0
1258
czas pogardy srebrna moneta kolekcjonerska wiedźmin 50$

Wiedźmin powraca i to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Sapkowskiego. Tym razem Mennica Gdańska oferuje srebrną monetę o wadze aż 1 kilograma i nominale 50$. Dostępna będzie już w kwietniu 2023 roku, a do emisji trafi tylko 200 sztuk tego okazałego dzieła. Aby załapać się na monetę w dniu premiery, zamówienie warto złożyć w przedsprzedaży, która ruszyła już 23 sierpnia.

Historia Wiedźmina na rewersie srebrnej monety

Rewers o średnicy 100 mm przedstawia scenę walki wiedźmina Geralta z czarodziejem Vilgefortzem. Tutaj każdy szczegół jest dobrze przemyślany i jakże okazały. Motywy 3D, czyste srebro o próbie 999 i dodatek zielonego awenturynu naprawdę robi wrażenie.

Moneta o wartości inwestycyjnej

Ile będzie kosztować moneta Wiedźmina z kolekcji Czas Pogardy o nominale 50$? Ceną wyjściową jest 13 999 złotych, natomiast jej zakup można potraktować nie tylko jako uzupełnienie swojej kolekcji, ale również jako inwestycję. Czy wiesz, że pierwsza moneta z serii Wiedźmina ma już wartość większą o 400% od tej początkowej? Nie powiemy Ci czy warto zainwestować w kolejną monetę. Warto jednakże rozważyć ten temat 🙂

Czas Pogardy – moneta kolekcjonerska na prezent

Moneta z kolekcji Czas Pogardy może stanowić doskonały pomysł na elegancki, wartościowy prezent. Wykonana w całości z najlepszej jakości srebra, projekt stworzony z ogromną precyzją, motywy 3D, drogocenny kamień, a wszystko to w szykownym, polerowanym pudełku. Co istotne, Mennica Gdańska dołącza do monety certyfikat, który potwierdza jej autentyczność. Przyznaj, że taki podarunek ucieszy każdego, szczególnie wielkiego fana sagi Sapkowskiego.

Monety z kolekcji Wiedźmin wyprzedają się błyskawicznie i to chyba najlepsze potwierdzenie ich wartości. Nie przegap premiery, weź pod uwagę, że dostępnych będzie jedynie 200 egzemplarzy, co jeszcze mocniej wpłynie na trudność zakupu monety. Czas Pogardy to już czwarta, tematyczna edycja kolekcjonerskich monet z Wiedźmina. Zbierz je wszystkie. Mennica Gdańska zapowiada produkcję kolejnych czterech, które udostępniane będą rok po roku.

Gdzie kupisz monetę w atrakcyjnej ofercie? Sprawdź tutaj: https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/615-srebrna-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-czas-pogardy-50.html

/ jeżeli znajdziesz gdzie indziej w korzystniejszej cenie, poinformuj nas w komentarzu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj