Luksusowy styl życia na wodzie – La Polonia Yacht

0
2403
La Polonia yacht

Chociaż żeglowanie było jednym z pierwszych sposobów przemieszczania się, to dzisiaj z tego rodzaju drogi komunikacyjnej nie może korzystać każdy. Co więcej, szerokie wody wykorzystywane są już nie tylko w celach transportowych. Jeśli pod uwagę weźmiemy drogie jachty z ekskluzywnym wyposażeniem, okaże się, że jest to także nowoczesny i jakże komfortowy sposób spędzania wolnego czasu. Rejsy dają namiastkę luksusu, są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy podczas podróży liczą na niezapomniane wrażenia, moc atrakcji, nieziemskie widoki, ale także relaks na najwyższym poziomie.

Wszystkie te potrzeby spełnia La Polonia yacht. Ten nadaje się do realizacji jednodniowych wycieczek po szerokich morzach, ale również wielotygodniowych rejsów. Jeśli i Ty liczysz na atrakcje poza lądem, ale przy tym masz wygórowane oczekiwania, to jacht typu La Polonia yacht z całą pewnością takim sprosta.
La Polonia powstał w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych. Nie jest wynajmowany do czarterów, ale ci najlepsi powinni brać z niego przykład. Na podkładzie La Polonia yacht znajduje się 5 kabin, które pomieszczą 10 gości. 2 z nich to kabiny VIP, jedna to salon reprezentacyjny, w którym można zorganizować uroczyste przyjęcie, biznesowy bankiet czy rodzinny obiad. Goście mają do dyspozycji także kuchnię, barek, salę telewizyjną i jacuzzi, a cały pokład wyłożony został najlepszej jakości drewnem tekowym. O komfort żeglowania na La Polonia yacht dba 7 osobowa załoga. To profesjonaliści, którzy nie tylko przyrządzą wystawny poczęstunek czy wyszukany drink, ale też zadbają o czystość na jachcie i zajmą się wszelkimi kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. To załoga z koniecznymi uprawnieniami, kwalifikacjami, wiedzą i doświadczeniem, która zapewnia wszystkim gościom również pełne bezpieczeństwo na szerokich wodach.

La Polonia yacht

Trzeba przyznać, że żeglowanie w takich warunkach już dawno przestało spełniać tylko swoja pierwotną funkcję, czyli transport. Luksusowe jachty dają dzisiaj szansę na pełne odprężenie poza lądem, to idealna propozycja dla wymagających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj