Promocja dla nowych użytkowników Platformaopon.pl

0
2575
hurtownia opon b2b

„10 lat z Platformaopon.pl”, dokładnie tak brzmi specjalna promocja, jaka przez cały kwiecień trwa w serwisie dedykowanym wszystkim warsztatom samochodowym, serwisom, sklepom z asortymentem motoryzacyjnym oraz hurtowniom, które oferują opony, dętki czy felgi.

Z okazji jubileuszu Platformaopon.pl postanowiła nagrodzić nowych użytkowników, którzy bezpłatnie założą konto i dokonają pierwszych zakupów. Upominek powitalny to tylko jedna z korzyści dołączenia do grona ponad 6 700 zadowolonych użytkowników. Najbardziej liczą się przecież atuty biznesowe. Warto poznać szczegóły działalności Platformaopon.pl i przekonać się, że zamawianie opon w tym serwisie ma wiele zalet.

Przede wszystkim na Platformaopon.pl zarejestrowana jest niejedna hurtownia opon samochodowych, która w swojej ofercie posiada różne typy opon, dętek czy felg w atrakcyjnych cenach. Żadnym ograniczeniem nie jest tutaj działalność lokalna, bo współpracę można prowadzić bez względu na rejon Polski – wysyłka realizowana jest błyskawicznie. Użytkownicy mają szansę wyboru kontrahenta, który najbardziej spełnia ich oczekiwania – liczy się cena, warunki dostawy, rodzaj oferowanego asortymentu. Co ważne, zamówienia nie muszą być w ilościach hurtowych, dzięki czemu nie ma potrzeby magazynowania opon, co z kolei wiąże się z obniżeniem kosztów i generowaniem oszczędności. Można zamawiać konkretny typ opon i w takiej ilości, w jakiej potrzebują ostateczni klienci.

Warto założyć konto na Platformaopon.pl choćby testowo. Nowi użytkownicy mogą liczyć na podarunek powitalny, jeśli zarejestrują się i zrealizują pierwsze zakupy w kwietniu. To dobra okazja, by przekonać się, jak działa serwis i jak przebiega za jego pośrednictwem współpraca z podmiotami typu hurtownia opon B2B. Jesteśmy pewni, że spełnia ona oczekiwania wszystkich warsztatów samochodowych, serwisów czy sklepów z akcesoriami z branży motoryzacyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj