Sklep online dla początkujących — załóż własny biznes

0
634
łatwy sklep internetowy dla początkujących

Założenie własnego sklepu online jest naprawdę proste. Wystarczy, że założysz konto na Sellingo i wypróbujesz platformę sprzedażową przez 30 dni całkowicie za darmo. Sellingo oferuje Ci możliwość korzystania z automatycznych rozwiązań, integrację różnych gałęzi sprzedażowych, opcję dropshippingu, a nawet zarządzanie e-sklepem w ramach obowiązkowej księgowości. Nie musisz już szukać specjalistów, takich jak programiści czy graficy ani fachowców od promocji e-sklepu. Nie wydawaj na domeny, wystarczy, że nabędziesz jeden z kompleksowych pakietów Sellingo. Sprawdź, jakie to proste.

 

Profesjonalne wsparcie i najlepsze narzędzia sprzedażowe

Nie musisz mieć wiedzy ani doświadczenia, aby zacząć działać w internecie i generować coraz większe zyski. Sellingo to gotowe oprogramowanie i skuteczne wsparcie techniczne. Takie narzędzia pozwolą nawet początkującym zaistnieć w sieci.

Jeśli planujesz otworzyć swój pierwszy sklep online, Sellingo udostępni Ci platformę i całe oprogramowanie. Ty wybierzesz szablon i uruchomisz swój biznes.

 

Bonusy, jakie daje Sellingo

Pakiet Sellingo możesz dopasować wedle własnych potrzeb. Zyskasz profesjonalny szablon e-sklepu, banery graficzne, gotowe zdjęcia i opisy produktów, integrację z innymi gałęziami sprzedaży, jak portale aukcyjne czy ogłoszeniowe. To jeszcze nie wszystko, platforma będzie automatycznie zarządzać stanem towaru, asortymentem, zamówieniami i wysyłką. Możesz dobrać pakiet promocji sklepu online lub skorzystać ze współpracy z hurtowniami na zasadach dropshippingu.

Otrzymasz dostęp do intuicyjnego pakietu administracyjnego, ale zawsze możesz też liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne. Łatwa konfiguracja pomoże Ci zmienić wszelkie ustawienia wedle Twoich oczekiwań.

Pamiętaj, że Sellingo bacznie obserwuje rynek i odpowiada na bieżące trendy i potrzeby potencjalnych użytkowników sieci. Dzięki aktualizacjom Twój sklep internetowy będzie zawsze na czasie i będzie przyciągał duże grupy potencjalnych klientów.

Recenzję oprogramowania Sellingo znajdziesz tutaj!

Minimalne zaangażowanie i maksymalizacja zysków. Zarządzanie e-sklepem z profesjonalnym oprogramowaniem jeszcze nigdy nie było takie proste. Jeśli planujesz swój biznes w sieci, wypróbuj platformę Sellingo całkowicie za darmo, nic przecież nie tracisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj