Jak zintegrować sklep z programem ERP?

0
1209
integracja-system-erp

Prowadzenie e-sklepu może być naprawdę proste. Pełna automatyzacja ustawień i integracja z pomocniczymi programami pozwala właścicielowi biznesu online zająć się rzeczywistą działalnością, a nie sprawami technicznymi. Sprawdź, jak dzięki użytkowaniu Sellasist zintegrujesz swój sklep online z najlepszymi programami magazynowo-księgowymi. Co więcej, uzyskaj rabat na zakup oprogramowania Comarch, Navireo, Subiekt czy Symfonia. Poznaj szczegóły już teraz.

Zarządzanie sprzedażą jeszcze nigdy nie było takie proste

Automatyczne pobieranie zamówień, przesyłanie informacji o towarach, to tylko niektóre z funkcji, jakie uzyskasz dzięki integracji Sellasist z Wapro WF-Mag. Co ciekawe, integracja możliwa jest również w ramach prowadzonej sprzedaży za pośrednictwem nie tylko witryny sklepowej www, ale również Allegro. Intuicyjna, naprawdę prosta obsługa i dopasowanie ustawień wedle indywidualnych preferencji działań firmy czy sklepowych kategorii sprawia, że oprogramowanie funkcjonujące z Sellasist jest jedną z najlepszych opcji.

Szukasz oprogramowania magazynowo-handlowego, które pozwoli Ci prowadzić sprzedaż komfortowo? Skorzystaj z integracji Sellasist z programem Comarch Optima. Co daje takie rozwiązanie? To przede wszystkim połączenie programu magazynowego ze sklepem www, ale też Allegro, Amazon, Arena czy eBay. Możesz korzystać z pełnej integracji importu zamówień i danych klientów. Taka opcja pozwala także integrować dodawanie nowych produktów do poszczególnych kategorii sklepowych. Warto dodać, że instalacja pakietu jest naprawdę prosta, a eksperci Sellasist pomogą Ci na każdym jej etapie.

Na podobnych zasadach działa oprogramowanie Navireo i z powodzeniem również udaje się je zintegrować z Sellasist.

Po co integrować e-sklep z programami handlowo-magazynowymi?

Oczywiście, nie musisz decydować się na integrację Sellasist z dedykowanymi programami do automatyzacji działań handlowo-magazynowych. Zwróć jednak uwagę, że inwestycja w tego rodzaju innowacyjną technologię usprawni prowadzenie Twojego e-sklepu. Automatyzacja w zakresie zarządzania zamówieniami jest priorytetem, uwzględniając oszczędność czasu, optymalizację sprzedaży, większą wydajność pracy, a w efekcie generowanie jeszcze większych zysków.

Możesz sprawnie sprzedawać nie tylko w swoim e-sklepie, ale również korzystając z dedykowanych platform sprzedażowych. Pamiętaj, że konkurencja w branży e-commerce jest dzisiaj coraz większa, a inwestycje w nowoczesne rozwiązania są wręcz niezbędne, aby móc utrzymać się na rynku, rozwijać się i stać się liderem na tle konkurencji.

Nie zwlekaj dłużej i wybierz program handlowo-magazynowy dopasowany do indywidualnych potrzeb działalności Twojego e-sklepu. Sellasist da Ci na oprogramowanie 5% rabatu, a eksperci pomogą we wszelkich kwestiach technicznych w ramach integracji pakietu z Twoim biznesem w sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj