wtorek, 28 marca, 2023
-0.9 C
Warszawa

Czy warto zintegrować się z Shopee?

Nie musisz ograniczać działalności swojego e-sklepu do sprzedaży jedynie na stronie www. Z powodzeniem możesz rozszerzyć sprzedaż, dobierając różne kanały dystrybucji. Im więcej gałęzi sprzedaży wybierzesz, tym do większej liczby potencjalnych klientów dotrzesz. Zwróć uwagę, jak bardzo jest to dzisiaj konieczne. Branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój, a konkurencja w sieci jest coraz większa.

Integruj swoją sprzedaż z platformami sprzedażowymi

Jeśli zdecydowałeś się na prowadzenie e-sklepu z zastosowaniem gotowych paneli i szablonów z Sellasist, możesz również zintegrować działalność swojego e-sklepu z popularnymi platformami handlowymi, które działają dosłownie na całym świecie. Sklep online z Sellasist bez problemu zintegrujesz między innymi z Allegro, eBay, Amazon, Arena czy Shopee.

Co to jest Shopee?

Czy wiesz, że Shopee w bieżącym roku stała się drugą, najczęściej pobieraną aplikacją zakupową na smartfony? To e-platforma handlowa, która działa na całym świecie. Jest podobna do Allegro, ale daje ogrom różnych możliwości. Przede wszystkim charakteryzuje się dostępem do różnorodnej oferty światowych producentów, a ich kategoryzacja pozwala na łatwy wybór. Shopee z miejsca stała się hitem wśród osób, które uwielbiają robić zakupy za pośrednictwem internetu.

Czy warto zintegrować swój e-sklep ze Shopee? Oczywiście, że tak, o ile oferowany przez Ciebie asortyment jest dedykowany szerokiej grupie odbiorców. Jeśli Twój biznes ogranicza się do lokalnych wyrobów i wąskiej grupy potencjalnych zainteresowanych, zintegruj swój sklep www z platformami o znacznie mniejszym, ale za to bardziej jakościowym zasięgu.

Jak zintegrować Sellasist z Shopee?

Masowe wystawianie ofert, automatyzacja opisów, zdjęć, dobór kategorii, do tego synchronizacja ze stanami magazynowymi sklepu online i import zamówień, właśnie na to możesz liczyć, decydując się na integrację e-sklepu ze Shopee. Co więcej, integracja pozwala na automatyzację w ramach ustawień metod płatności oraz dostaw.

Ważną informacją jest na pewno to, że integracja z Shopee jest naprawdę prosta, a eksperci z Sellasist pomogą Ci przejść przez każdy etap działań technicznych. Co istotne, integracja Sellasist z Shopee jest darmowa, oznacza to, że zwiększysz swoją sprzedaż bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Wszystko to sprawia, że działalność na platformie sprzedażowej Shopee jest jak najbardziej pożądana i korzystna. Możesz wypróbować tę opcję i sprawdzić, czy to dobra metoda dla Twojego sklepu online, aby zainteresować asortymentem potencjalnych klientów. Tak naprawdę nie tracisz przecież ani pieniędzy, ani czasu, nie musisz mieć też żadnych umiejętności technicznych w tym zakresie. Integracja działa automatycznie, nie angażując Cię niepotrzebnie w szereg działań. W dedykowanej zakładce dla Shopee na oficjalnej stronie Sellasist znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania oraz instrukcję, jak przeprowadzić integrację szybko i skutecznie. Sprawdź już teraz i korzystaj z darmowych narzędzi, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż.

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas także tutaj:

174FaniLubię
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -

Latest Articles