Czy warto zintegrować się z Shopee?

0
1251
integracja shopee

Nie musisz ograniczać działalności swojego e-sklepu do sprzedaży jedynie na stronie www. Z powodzeniem możesz rozszerzyć sprzedaż, dobierając różne kanały dystrybucji. Im więcej gałęzi sprzedaży wybierzesz, tym do większej liczby potencjalnych klientów dotrzesz. Zwróć uwagę, jak bardzo jest to dzisiaj konieczne. Branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój, a konkurencja w sieci jest coraz większa.

Integruj swoją sprzedaż z platformami sprzedażowymi

Jeśli zdecydowałeś się na prowadzenie e-sklepu z zastosowaniem gotowych paneli i szablonów z Sellasist, możesz również zintegrować działalność swojego e-sklepu z popularnymi platformami handlowymi, które działają dosłownie na całym świecie. Sklep online z Sellasist bez problemu zintegrujesz między innymi z Allegro, eBay, Amazon, Arena czy Shopee.

Co to jest Shopee?

Czy wiesz, że Shopee w bieżącym roku stała się drugą, najczęściej pobieraną aplikacją zakupową na smartfony? To e-platforma handlowa, która działa na całym świecie. Jest podobna do Allegro, ale daje ogrom różnych możliwości. Przede wszystkim charakteryzuje się dostępem do różnorodnej oferty światowych producentów, a ich kategoryzacja pozwala na łatwy wybór. Shopee z miejsca stała się hitem wśród osób, które uwielbiają robić zakupy za pośrednictwem internetu.

Czy warto zintegrować swój e-sklep ze Shopee? Oczywiście, że tak, o ile oferowany przez Ciebie asortyment jest dedykowany szerokiej grupie odbiorców. Jeśli Twój biznes ogranicza się do lokalnych wyrobów i wąskiej grupy potencjalnych zainteresowanych, zintegruj swój sklep www z platformami o znacznie mniejszym, ale za to bardziej jakościowym zasięgu.

Jak zintegrować Sellasist z Shopee?

Masowe wystawianie ofert, automatyzacja opisów, zdjęć, dobór kategorii, do tego synchronizacja ze stanami magazynowymi sklepu online i import zamówień, właśnie na to możesz liczyć, decydując się na integrację e-sklepu ze Shopee. Co więcej, integracja pozwala na automatyzację w ramach ustawień metod płatności oraz dostaw.

Ważną informacją jest na pewno to, że integracja z Shopee jest naprawdę prosta, a eksperci z Sellasist pomogą Ci przejść przez każdy etap działań technicznych. Co istotne, integracja Sellasist z Shopee jest darmowa, oznacza to, że zwiększysz swoją sprzedaż bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Wszystko to sprawia, że działalność na platformie sprzedażowej Shopee jest jak najbardziej pożądana i korzystna. Możesz wypróbować tę opcję i sprawdzić, czy to dobra metoda dla Twojego sklepu online, aby zainteresować asortymentem potencjalnych klientów. Tak naprawdę nie tracisz przecież ani pieniędzy, ani czasu, nie musisz mieć też żadnych umiejętności technicznych w tym zakresie. Integracja działa automatycznie, nie angażując Cię niepotrzebnie w szereg działań. W dedykowanej zakładce dla Shopee na oficjalnej stronie Sellasist znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania oraz instrukcję, jak przeprowadzić integrację szybko i skutecznie. Sprawdź już teraz i korzystaj z darmowych narzędzi, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj