Alternatywa dla BaseLinker — odkryj platformę do obsługi zamówień i zarządzania sprzedażą

0
516
alternatywa dla baselinkera

Nieustający przyrost konsumentów online niejako wywarł na właścicielach sklepów internetowych i e-przedsiębiorcach wymóg poszerzania swojej oferty sprzedażowej o inne kanały, takie jak Allegro, ERLI.pl czy eBay. Prowadzenie sprzedaży na kilku platformach jednocześnie sprawia wiele komplikacji, jest trudne do zarządzania i generuje liczne błędy, przeciągając tym samym czas obsługi klienta. Ostatecznie ma również wpływ na całkowitą liczbę zrealizowanych zamówień.

Aby uniknąć tych potencjalnych kłopotów, istotne jest połączenie wszystkich kanałów sprzedaży w jednym miejscu. Integrator e-commerce to zaawansowany system automatyzujący powtarzalne czynności, eliminujący ryzyko błędów ludzkich oraz znacząco skraca on czas potrzebny na procesy zakupowo-sprzedażowe.

Jakie możliwości daje integrator e-commerce?

Twój e-biznes na tyle mocno się rozwinął, że nie masz energii ani czasu prowadzić go samodzielnie? Wcale nie musisz zatrudniać gigantycznego zespołu, a tym samym generować dodatkowych kosztów. Wręcz przeciwnie, dobra platforma do zarządzania e-commerce pozwoli Ci je minimalizować.

Integrator e-commerce oferuje szereg możliwości, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania sklepem internetowym, ofertami na Allegro i sprzedażą na innych platformach handlowych, takich jak EmpikPlace czy Erli.pl. Systemy tego rodzaju umożliwiają skuteczne zarządzanie wieloma aspektami działalności internetowego sklepu, poprawiają obsługę klienta i optymalizację procesów operacyjnych.

Są to możliwości takie jak:

  • integracja różnych kanałów sprzedaży (sklepy internetowe i marketplace’y),
  • integracje z hurtowniami i obsługa dropshippingu,
  • zarządzanie cenami, marżami i opisami produktów,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • automatyzacja obsługi zamówień,
  • automatyzacja obsługi zwrotów i reklamacji,
  • rozliczenia księgowe i statystyki,
  • promowanie ofert i produktów,
  • narzędzia wspierające szybką obsługę klienta.

Jakie oprogramowanie integrujące e-commerce wybrać?

Niewątpliwym numerem jeden w kwestii popularności integratorów dla e-commerce jest BaseLinker. Jeśli e-przedsiębiorcą jesteś nawet od niedawna, bez wątpienia słyszałeś o BaseLinkerze, a może nawet właśnie go używasz. Króluje w kwestii liczby integracji (nawet 800 możliwości zintegrowania) oraz liczby użytkowników. Jeśli jednak czytasz ten artykuł, to z jakiegoś powodu szukasz jego alternatywnej wersji.

Po głębszym researchu w poszukiwaniu innej, a być może lepszej opcji w oko wpaść może menadżer wielokanałowej sprzedaży Sellasist. Zarówno BaseLinker jak i Sellasist zapewnią Ci w gruncie rzeczy wszystkie wcześniej wymienione funkcje niezbędne w zarządzaniu, mają jednak swoje plusy i minusy.

Podsumowując

Zarówno BaseLinker jak i Sellasist to mocni zawodnicy w swojej dziedzinie. Oba oprogramowania mają mocne strony, dlatego najlepiej jeśli sam sprawdzisz ich możliwości i przekonasz się, który jest odpowiedniejszym wyborem dla Ciebie i Twojego biznesu internetowego. Przy tej okazji nadmienię jeszcze o okresie testowym, w Sellasist jest to 30 dni, natomiast w BaseLinkerze 14, które może pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Zachęcam do lektury obszernej recenzji alternatywy dla Baselinkera, wraz z opiniami i recenzjami:

https://www.sprzedajewnecie.pl/sellasist-opinie-i-recenzja-narzedzie-jako-alternatywa-dla-baselinkera/

(Materiał promocyjny, pochodzący od jednego z naszych partnerów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj