Wyjedź na urlop i bądź spokojny o Twój sklep internetowy

0
552
wakacje

Osoby prowadzące własny biznes, bardzo często mają problem z wygenerowaniem czasu wolnego na urlop, tym bardziej jeśli swoją działalność prowadzą samodzielnie. Dla wszystkich, którzy prowadzą sklep internetowy, ale jednak dbają o wypoczynek i regenerację organizmu, mamy świetną propozycję. To darmowy dodatek E-urlop, który pozwoli Ci cieszyć się wakacjami bez zaniedbywania zawodowych obowiązków. Dowiedz się o tym rozwiązaniu więcej już teraz.

Zakomunikuj przerwę w działaniu e-sklepu

Chyba żaden przedsiębiorca nie wyobraża sobie sytuacji, w której wypoczywa pod palmami, podczas gdy niezadowoleni klienci wciąż oczekują na odpowiedź na zadane pytania czy dostarczenie towaru. Jeśli planujesz wakacje, a sklep online prowadzisz samodzielnie, nikt nie zastąpi Cię w pracy. Czy wiesz, że dzięki E-urlop od Sellingo nie musisz zawieszać działalności e-sklepu na czas urlopu? Chociaż wysyłka towaru odbędzie się z opóźnieniem, Ty zachowasz dobre relacje ze swoimi klientami i utrzymasz pozytywny wizerunek firmy. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Wykorzystaj dodatek E-urlop i zakomunikuj swoim klientom krótką przerwę w działalności sklepu online. Oczywiście, witryna działa niezmiennie, klienci mogą generować wirtualne koszyki, a nawet opłacać swoje zakupy. Są jednak świadomi, że przesyłka zostanie dostarczona z opóźnieniem. Dzięki temu nie narażasz się na negatywne opinie ze strony klienta.

Jak działa dodatek E-urlop?

Informacja o opóźnieniu dostawy nie musi być wdrażana przy każdym produkcie, ponieważ system Sellingo zrobi to automatycznie. Na karcie produktu pojawi się informacja o Twoim urlopie. Co ciekawe, jako właściciel sklepu online możesz stworzyć treść takiego komunikatu samodzielnie oraz określić datę, zgodnie z którą nastąpi wysyłka towaru.

E-urlop umożliwia dołączenie informacji o samym urlopie, ale również wylicza, ile jeszcze dni zostało do wysyłki zamówienia.

Warto podkreślić, że dzięki dodatkowi E-urlop informacja o Twoim wypoczynku może pojawić się nie tylko na wszystkich kartach produktu. Możesz ją opublikować również w zakładce o dostawie czy na stronie głównej. Dzięki temu klient może od razu zdecydować, czy realizować zakupy akurat w Twoim e-sklepie, czy jednak zależy mu na czasie.

Pasek górny do komunikacji z klientem

Oprócz E-urlop Sellingo daje jeszcze więcej możliwości, dzięki którym jasno zakomunikujesz o możliwych opóźnieniach w dostawie zamówienia. Świetnie sprawdzi się w tym celu pasek górny, który pojawi się w formie niewielkiego baneru na stronie głównej. Kosztuje 5 złotych i ta kwota zostanie doliczona do Twojego miesięcznego abonamentu. Miejsce na pasku możesz wykorzystać w dowolny sposób, informując nie tylko o przewidywanym urlopie, ale również o:

  • specjalnych promocjach cenowych,
  • wyprzedaży sezonowej,
  • nowościach w asortymencie,
  • darmowej dostawie,
  • warunkach zwrotu towaru,
  • przerwie świątecznej.

Pasek górny dopasujesz wizualnie wedle własnych preferencji, ustawiając kolor takiego komunikatu czy czcionkę.

Jeśli planujesz urlop, nie zapomnij o nim poinformować swoich klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. Czasem nie wystarczy tylko informacja na głównej stronie www e-sklepu. Skorzystaj też z opcji „przerwa w sprzedaży” na Allegro, jeśli korzystasz z tego portalu aukcyjnego w ramach generowania zysków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj