Wiedźmin Chrzest Ognia 5$ – zachwycająca moneta kolekcjonerska

0
1155
srebrna moneta 5$ chrzest ognia

Kolejna, piąta już odsłona serii srebrnych monet kolekcjonerskich Wiedźmin zachwyca dokładnie tak samo, jak jej poprzedniczki. Każdy z czterech, misternie wykonanych, emitowanych w niewielkim nakładzie eksponatów wyprzedał się w rekordowym tempie. Czy Chrzest Ognia 5$ powtórzy ten sukces? Patrząc na trójwymiarową, fascynującą grafikę, przedstawiającą scenę, która doskonale jest znana fanom twórczości Andrzeja Sapkowskiego, nikt raczej nie ma wątpliwości, że tak właśnie będzie.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia 3

Klimat Wiedźmina uchwycony w monecie Chrzest Ognia 5$

Wychowana w Brokilonie kobieta, tajemniczy Nilfgaardczyk, ukrywający swoją tożsamość wampir, hałaśliwy krasnolud, nieporadny bard i mrukliwy zabójca potworów… Wyjątkowo wybuchowa mieszanka w czasie podróży, której celem było odnalezienie Ciri stawiła czoła wielu wyzwaniom. Jednym z nich była próba ognia, która została przedstawiona na srebrnej monecie kolekcjonerskiej Chrzest Ognia 5$. Zachwycająca grafika zaskakuje ilością detali, które udało się uchwycić artyście, który ją stworzył. Dodatkowym atutem 62,2 gramowego eksponatu, wykonanego ze srebra próby 999, o wysokim reliefie, są też eleganckie, oryginalne dodatki – złota strzała oraz miedziana podkowa.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia tył

Chrzest Ognia 5$ – kolekcjonerska moneta Niue Island

Prezentowana powyżej, przepiękna srebrna moneta została stworzona przez Mennicę Gdańską. Doskonale znany i ceniony przez kolekcjonerów emitent od wielu lat współpracuje z wyspą Niue, która udostępnia mu własny znak państwowy. Dzięki temu zaprojektowane przez polskiego producenta serie przedmiotów wartościowych mogą zawierać jej godło i nominał,co sprawia, że ich wygląd zbliżony jest do realnych środków płatniczych, stosowanych na całym świecie. Moneta, która prezentujemy na naszej stronie, dostępna jest w niewielkim, obejmującym zaledwie 2000 sztuk nakładzie.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia opakowanie

Sprawdź gdzie możesz kupić wspomnianą monetę:

https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/810-srebrna-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-chrzest-ognia-5.html

 

Niniejszym artykułem nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz recenzujemy produkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj