VII Targi ehandlu Już 22.10.2014

0
1724
VII Targi ehandlu
VII Targi ehandlu

22 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejne, wielkie święto sprzedawców internetowych czyli  VII Targi Ehandlu.
Po raz kolejny za sprawą Fundacji Polak 2.0 – cały świat eHandelu spotka się w jednym, przyjaznym miejscu tworząc tym samym jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce.

Pośród 121 Wystawców zobaczyć będzie można bardzo znane marki firmowe, np.:
Gemius – lidera w badaniach internetu
Domeny.pl – jedną z najdłużej prosperujących w Polsce firm z branży internetowej
Ceneo.pl – jednego z największych i najpopularniejszych w Polsce serwisów e–commerce
NeoBazy – firmę, która kompleksowo zajmuje się marketingiem baz danych oraz lead generation
Elavon – lidera od ponad 20 lat w przetwarzaniu płatności

Nie zabraknie jednocześnie „nowych twarzy”. W roli debiutantów zobaczyć będzie można chociażby:
edrone – firmę, która zadba o zwiększenie konwersji poprzez dostarczenie w odpowiednim momencie wiadomości w mediach społecznościowych
3S – firmę, która za sprawą nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, własnej infrastruktury światłowodowej oraz bezpiecznemu centrum danych zapewni sprawne działanie biznesu

Uczestnicy targów bez wątpienia będą mogli zarówno nabyć jak i pogłębić swoją wiedzę podczas przedstawianych prezentacji rozłożonych na 4 bloki tematyczne: SEO/SEM, Social Media oraz Narzędzia i Wsparcie biznesu.
Pośród 20 prelegentów będzie można zobaczyć i posłuchać między innymi – Matta Komorowskiego (PayPal), który przedstawi nowe, obowiązujące na rynku e-commerce standardy konsumenckie; Dariusza Góreckiego (AZYMUT), który z kolei opowie rzeczowo o znaczeniu logistyki w branży e-commerce; natomiast Rahim Blak (Edrone) odpowie na pytanie czy e-commerce potrzebuje CRM-a. Zaś Kajetan Malinowski (Lionbridge) podpowie jak efektywnie tłumaczyć aukcje w e-commerce.

Zdecydowanie obecność na targach jest obowiązkowa dla osób spragnionych nowinek technologicznych.

23 października 2014 roku, również na Stadionie Narodowym odbędzie się I Kongres EHandlu czyli prawdziwa uczta dla E-commerce Managerów.
Wielu zapewne z ciekawością oczekuje zapowiedzianej premiery książki E-commerce Manager, w której ponad 30 Partnerów (m.in. GetResponse, Filmpoint, Rzetelny Regulamin, Conversion, Bold Brand Commerce) użyczyło swojego doświadczenia i wiedzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj