Jak uzyskać premię 200 zł za założenie konta w Millenium Bank? Sprawdź!

0
2324
millenium bank premia 200 zł

Bank Millenium postanowił oferować swoim klientom niezwykle atrakcyjny produkt. To darmowe konto, za którego założenie można otrzymać 200 złotych. Jak to zrobić? Teraz 200 złotych można uzyskać bez wychodzenia z domu, realizując proces założenia konta bankowego sprawnie, szybko i przez internet.

Oferta „200 zł na Nowy Rok” dostępna jest dla nowych klientów banku, którzy nie mieli jeszcze okazji współpracować z Millenium albo nabywali produktu tej instytucji co najmniej rok temu. Aby otrzymać obiecaną kwotę, należy jedynie spełnić kilka innych, dodatkowych warunków.

Wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą płatniczą z poniższego linka (klikając „Złóż wniosek”):

Aby wziąć udział w promocji, wniosek o otwarcie wybranego rachunku trzeba jednak złożyć nie później niż do 28 Stycznia 2020 roku, a umowę podpisać do maksymalnie 31 Stycznia 2020 roku.

Niezbędnym elementem jest również potwierdzenie akceptacji regulaminu promocji oraz warunków prowadzenia zakładanego konta na specjalnych warunkach.

Warunki jakie należy spełnić aby otrzymać premię 200 zł

Aby uruchomić promocję i móc otrzymać 200 złotych prosto na założony rachunek w Millenium, należy jeszcze zainstalować aplikację mobilną na swoim smartfonie, a w kolejnych trzech miesiącach (luty, marzec, kwiecień) spełnić warunki aktywności. Takim jest dokonanie w każdym miesiącu przynajmniej jednej płatności otrzymaną do rachunku kartą, bądź BLIK oraz uzyskanie wpływów na to konto o wartości co najmniej 1 000 złotych.

Chcesz mieć w portfelu o 200 złotych więcej? Nie zwlekaj i czym prędzej załóż Konto 360° w banku Millenium. Promocja trwa do 28 Stycznia!

AKCJA ZAKOŃCZONA – Już niedługo kolejne super promocje -bądź z nami na bieżąco 🙂 
Spóźniłeś się poprzednim razem? JUŻ JEST – kolejna edycja!!!

Sprawdź tutaj: https://www.sprzedajewnecie.pl/bank-millennium-oferuje-200-zl-premii-zalozenie-konta-strac-okazji-zyskaj/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj