System do pracy dla handlowca — aplikacja WMS do zarządzania asortymentem

0
601
WMS a sklep internetowy

Poznaj Tryb handlowca Sellasist WMS i twórz sieci sprzedaży i kolejne filie Twojej firmy w branży e-commerce. Od teraz Twoi handlowcy mogą być całkowicie mobilni, będą mieć dostęp do bazy produktowej i zamówień za pomocą smartfona czy tabletu, a obsługa klientów będzie zsynchronizowana z platformą i automatyczna. Dowiedz się więcej już teraz.

Co zyskujesz, dzięki aplikacji Tryb handlowca?

Wdrażając intuicyjny Tryb handlowca, Twoi pracownicy będą mieli dostęp do licznych funkcji całej platformy sprzedażowej. Korzyści, jakie uzyskasz w ramach prowadzonego e-sklepu to między innymi:

  • dostęp do aktualnych opisów i cen produktów,
  • sprzedaż bezpośrednia produktów w trybie mobilnym,
  • możliwość generowania dokumentów sprzedażowych,
  • możliwość przyjmowania płatności za zamówienia przez mobilnego handlowca,
  • zarządzanie zamówieniami, w tym ich filtrowanie i łatwe odszukiwanie,
  • eksport zamówień do pliku sprzedażowego.

Jak zarządzać pracą handlowca?

To Ty zarządzasz, jakie konkretnie dostępy ma mieć Twój handlowiec. Twój pracownik może mieć dostęp do całej aplikacji jako administrator albo tylko do wybranych przez Ciebie modułów. Możesz nadawać poszczególne uprawnienia i stopniować dostępy. Wszystko zgodnie z filozofią Twojego e-biznesu i konfigurowaniu systemu wedle własnych preferencji. Wystarczy, że handlowiec pobierze aplikację za pomocą kodu QR, a następnie zaloguje się.

Zarządzanie produktami

Handlowiec zyska dostęp do bazy produktów, opisów, zdjęć, katalogów, stanu magazynowego, informacji o zamówieniach czy dacie wysyłki. Dzięki temu sprzedaż w Twoim sklepie online będzie generować jeszcze więcej zysków.

Zarządzanie bazą klientów

Tryb handlowca pozwoli zarządzać bazą klientów Twojego sklepu online. Bazę można dowolnie modyfikować, dodawać do rejestru nowych klientów, udzielać im specjalne rabaty. Dzięki takiej opcji z powodzeniem udaje się poszerzać grono zainteresowanych Twoim asortymentem i wpływać na ich zadowolenie z zakupów.

Hierarchia handlowców

To Ty decydujesz, jakie dostępy mają Twoi handlowcy. Dzięki temu stworzysz jasną i sprawnie działającą hierarchię pracowników. Sprzedawcy mogą zyskać uprawnienia do kontrolowania innych czy zarządzania produktami. Oddelegowanie niektórych obowiązków handlowcom korzystnie wpłynie na funkcjonowanie całego biznesu.

Dlaczego Sellasist to dobry wybór?

Aplikacja Sellasist zawiera różne tryby, które możesz dopasować do swojej działalności. Wykorzystaj opcje automatycznego przyjmowania dostaw, pakowania produktów czy moduł sprawnych zwrotów i reklamacji. Skorzystaj z trybu inwentaryzacji i przekonaj się, że prowadzenie biznesu w sieci może być naprawdę proste. Sellingo to jedna z najnowocześniejszych platform sprzedażowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj