Sprzedaż produktów w wielosztukach – nowa funkcja na Sellasist

0
1167
sprzedaż produktów w wielosztukach

Jeśli oferujesz swoim potencjalnym klientom produkty szybkozbywalne i w stosunkowo niskiej cenie, bardzo często Twoja grupa docelowa jest zainteresowana nabyciem co najmniej kilku sztuk danego towaru. Ciekawą opcją dla takich klientów są zakupy określonego produktu w tzw. wielopaku w atrakcyjnej cenie. Dotychczas na Allegro musiałeś tworzyć oddzielne oferty, jednocześnie kontrolować różne stany magazynowe. Sellasist oferuje Ci nową funkcję. Sprzedawaj produkty w wielosztukach, zarządzając aukcją, która pozwala na zakup jednej sztuki, jak i kilku w promocyjnym pakiecie. Sprawdź, jak to działa już teraz.

Co zyskujesz sprzedając produkty w wielosztukach z Sellasist?

Przede wszystkim nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Sprzedaż zarówno jednej sztuki danego towaru, jak i kilku z jednej oferty automatycznie aktualizuje stan magazynowy, a Ty nie musisz weryfikować każdej transakcji ręcznie. Zestawy wielopaków możesz ustawiać zgodnie z indywidualnymi preferencjami, w tym ustanawiać specjalne ceny i rabaty oraz doliczać do nich prowizję Allegro. Pamiętaj, że synchronizacja sprzedaży produktów w wielosztukach jest całkowicie bezpłatna, możesz ją też integrować z innymi platformami sprzedażowymi, dając szansę na jeszcze większy zysk generowany w Twoim sklepie.

Funkcja Wielopaki – jak dokładnie działa?

W Sellasist możesz tworzyć dowolne komplety produktów, na przykład po 10 sztuk czy 50 sztuk. Potencjalny klient zobaczy, jaka jest jednostkowa cena danego produktu i jak bardzo opłaca się kupić kilka sztuk w zestawie.

Co ciekawe, w takiej aukcji możesz dołączyć opis dedykowany wielopakom, a nawet zdjęcia, które obrazują zestawy danych produktów. Twoim zadaniem jest jedynie wyliczyć, jaki upust możesz zaoferować przy transakcjach, które dotyczą wielosztuk, naliczając odpowiednią marżę czy prowizję Allegro.

Kiedy sprawdza się opcja sprzedaży w wielosztukach?

Najczęściej zestawy tworzone są z myślą “kup więcej, zapłać mniej” i dotyczą produktów tanich, które nabywa się w ilości co najmniej kilku sztuk. To między innymi produkty spożywcze, na przykład napoje w zgrzewkach, ale też chemia gospodarcza, wszelkie drobne akcesoria, małe dekoracje typu balony albo niektóre produkty budowlane typu śrubki bądź gwoździe.

Jakie zalety ma sprzedaż w wielosztukach? Przede wszystkim podczas jednej transakcji zakupowej sprzedawanych jest co najmniej kilka produktów. Co więcej, stan magazynowy przerzucany jest na klienta, a logistyka transportu i dostawy produktów staje się znacznie bardziej opłacalna. Do tego klient zaspokaja swoje potrzeby na dłużej, a jednocześnie sprzedający ma pewność, że nie wybierze on produktów konkurencji, skoro zrobił już spore zapasy.

Szukając opinie Sellasist i recenzje Sellasist, koniecznie zajrzyj na nasz dedykowany artykuł: https://www.sprzedajewnecie.pl/sellasist-opinie-i-recenzja-narzedzie-jako-alternatywa-dla-baselinkera/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj