Sprzedaż na OLX – czy to się opłaca?

0
1393
sprzedaż na olx

Czy dodatkowy kanał OLX jest opłacalny? Jak najbardziej tak, bo trzeba przyznać, że ten portal ogłoszeniowy w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność. Każdy e-sklep, który chce zyskać kolejne grupy potencjalnych odbiorców, powinien integrować swoją sprzedaż z różnymi kanałami. Sellasist pozwala na automatyczne współdziałanie również na OLX. Sprawdź, jak to działa już teraz.

Ponieważ na rynku sprzedażowym panuje ogromna konkurencja, nie wystarczy już tylko prowadzić e-sklepu na głównej witrynie. Właściciele sklepów online starają się docierać do przyszłych klientów, korzystając jednocześnie z co najmniej kilku kanałów. Największą popularnością cieszy się wystawianie produktów na portalu aukcyjnym Allegro, ale trzeba przyznać, że OLX staje się równie świetną alternatywą. To doskonały dodatek do głównej sprzedaży, idealny dla początkujących w branży e-commerce, jak i tych, którzy mają już rzeszę lojalnych klientów, ale chcą rozszerzyć sprzedaż i generować jeszcze większe zyski.

OLX a branża sklepu online

Czy opłaca się wystawiać wszystkie produkty oferowane przez e-sklep na OLX? Można próbować, natomiast ten serwis ogłoszeniowy zyskał sobie specyficzną grupę odbiorców. Najczęściej wystawiane są na nim ubrania, kosmetyki, części samochodowe, akcesoria motoryzacyjne, meble, tzw. starocia czy książki. Ogromną zaletą każdego ogłoszenia jest autentyczność. OLX pozwala dołączać szerokie opisy oraz zdjęcia produktów.

Integracja z OLX poprzez Sellasist

Dlaczego e-sklep powinien rozszerzyć kanał sprzedażowy właśnie o OLX? Ponieważ z Sellasist jest to naprawdę proste, a sama sprzedaż działa automatycznie. Zyskasz kolejnych odbiorców poprzez masową ofertę swoich produktów, jednocześnie nie musisz rezygnować z innych kanałów typu Allegro czy Amazon. Wszystko może współdziałać, a efektem będzie znacznie większa sprzedaż.

Jak zintegrować sprzedaż e-sklepu z OLX? Nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy, że zalogujesz się w panelu administracyjnym Sellasist, a następnie wejdziesz w zakładkę “Integracje”. Na podstronie “OLX” znajdziesz wszystkie niezbędne ustawienia, które możesz dopasować indywidualnie do własnych potrzeb sprzedażowych. Od tej pory sprzedaż na OLX będzie działać i to w pełni automatycznie, ale w każdym momencie możesz zmieniać jej ustawienia, na przykład w obliczu zmieniających się trendów rynkowych, aby móc generować jeszcze większe zyski. Sprawdź, jakie to proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj