Sprzedawaj skuteczniej na Erli dzięki integracji z Sellasist

0
698
integracja erli.pl

500 tysięcy produktów różnych kategorii i to dostępnych od ręki oraz najniższe ceny w Polsce. Właśnie tak reklamuje się Erli.pl, kolejna platforma zakupowa. Nie od dzisiaj wiadomo, że skuteczna sprzedaż może nastąpić tylko wtedy, kiedy jest prowadzona z zastosowaniem różnych kanałów. Sieć jak najbardziej daje Ci taką możliwość. Z Sellingo będziesz prowadzić swój biznes w branży e-commerce, nie tylko zarządzać stroną www sklepu online, ale integrując również wybrane platformy. Jedną z nich może być właśnie Erli.pl. Dowiedz się więcej już teraz.

Synchronizacja sprzedaży w sieci

Korzystasz z możliwości, jakie daje Ci internet. Teraz z łatwością możesz prowadzić swój e-sklep i automatycznie zarządzać różnymi kanałami sprzedaży. Wypróbuj Erli.pl i zyskaj nową grupę zadowolonych klientów. Możesz zsynchronizować całą sprzedaż, w tym opisy produktów, ceny, stany magazynowe, wysyłkę zamówień, a nawet zwroty i reklamację. Wszystko będzie przebiegać automatycznie bez ryzyka najmniejszych pomyłek.

Dlaczego warto rozwijać swoją działalność w sieci?

Branża e-commerce prężnie się rozwija, natomiast trzeba przyznać, że panuje w niej coraz większa konkurencja. Aby Twój sklep online mógł przetrwać, musisz zyskać zainteresowanie szerokiej grupy odbiorców. Nie uda Ci się to, jeśli skupisz się jedynie na witrynie www sklepu. Musisz wykorzystać również inne gałęzie sprzedażowe, a to wiąże się z koniecznością jeszcze większego zaangażowania.

Właśnie dlatego Sellingo, platforma do zarządzania e-sklepem rozwija swoje skrzydła i daje Ci ogrom możliwości. Integracja sklepu internetowego z różnymi platformami zakupowymi to strzał w dziesiątkę. Do grona tych najpopularniejszych, jak Allegro dołączyła teraz platforma Erli.pl, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. To dlatego, że gwarantuje niskie ceny i szeroki wybór asortymentu. Ty również możesz być sprzedawcą na Erli.pl. Wystarczy, że zsynchronizujesz sprzedaż swojego sklepu online z platformą. Wystarczy do tego dosłownie jedna wtyczka.

Włącz testowo integrację z Erli.pl

Nie musisz już teraz decydować, czy chcesz wdrożyć swoją sprzedaż na Erli.pl na stałe. Sellingo daje Ci możliwość przetestowania takiej opcji. Sprawdź, jak działa platforma zakupowa Erli.pl i czy dzięki niej powiększy się grono Twoich klientów. Skorzystaj z okresu testowego zupełnie za darmo.

Twój asystent w zarządzaniu sprzedażą w sieci pomoże Ci usprawnić cały proces integracji. Ustawisz automatyczne działania w zakresie skonfigurowania cennika dostaw Erli.pl, szablonu Erli.pl, zaimportujesz swój asortyment i poszczególne oferty. Sellasist pomoże Ci też założyć konto na Erli.pl i wystawić ofertę sprzedażową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj