Solidarność i współpraca firm to podstawa w czasie kryzysu – Good One oferuje bezpłatne konsultacje!

0
1889

Chciałbym w tym miejscu pochwalić działania jednej z warszawskich Agencji PRowych. Kryzys, u którego podstawą jest koronawirus i ograniczenia z nim związane, definitywnie stał się faktem. Dziesiątki tysięcy firm w Polsce zawiesiło swoją działalność, wiele firm ma problemy z płynnością finansową, a część z nich w oczy zajrzało widmo bankructwa … w takim czasie powinniśmy robić wszystko aby nawzajem sobie pomóc, skoro owej pomocy znikąd indziej się spodziewać nie można.

Good One – super pomysł!

Agencja Good One, która na co dzień zajmuje się marketingiem i świadczy usługi dla swoich Klientów na najwyższym poziomie (w zakresie PRu, social mediów czy SEO/SEM), zaoferowała bezpłatną pomoc konsultacyjną dla każdej potrzebującej firmy. Postanowili podzielić się tym co może wydawać się nie najistotniejsze, ale w rzeczy samej właśnie takim jest. Zgodnie ze znaną opowieścią, postanowili dać innym firmom wędkę, a nie rybę 🙂

good one

W ramach pomocy, Good One zaprasza wszystkie osoby potrzebujące, które nie widzą perspektyw swojej firmy w dobie kryzysu, do godzinnych, bezpłatnych, niezobowiązujących konsultacji z ekspertami marketingu. Podczas owej rozmowy, Agencja będzie chciała poznać Twoją markę, obecnie prowadzone działania i postawione cele. Odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości oraz zarekomendują odpowiednie rozwiązania. Także w ramach spotkania online, otrzymasz rekomendacje działań w oparciu o przeprowadzoną analizę, które to będą miały za zadanie poprawić Twoją sytuację.

Tutaj możesz zapisać się na konsultacje: https://calendly.com/goodone/konsultacje60min

 

Pochwalamy akcję, gratulujemy i czekamy na kolejne ze strony innych firm 🙂 Chętnie umieścimy o nich informację na naszym blogu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj