Sklep spożywczy w internecie – z uwzględnieniem funkcji, jakie ma Sellasist

0
1455
sklep spożywczy eccomerce

Pandemia koronawirusa wywołała ogromny kryzys gospodarczy, natomiast trzeba przyznać, że miała pozytywny wpływ na rozwój branży e-commerce. Dzisiaj już ponad 70% użytkowników sieci potwierdza, że realizuje zakupy w sieci regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. W internecie z powodzeniem funkcjonują już nie tylko e-sklepy z odzieżą czy kosmetykami, ale również te, które oferują produkty pierwszej potrzeby, czyli spożywcze sklepy online. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając z platformy e-sklepu Sellingo.pl. Ta oferuje szeroki pakiet opcji, które charakteryzują się ogromem zalet zarówno dla sprzedających, jak i klientów. Dowiedz się więcej już teraz.

Automatyzacja zasobów e-sklepu

Sellasist, który jest podstawą prowadzonej działalności biznesowej w sieci, pozwala wdrożyć automatyczne ustawienia, dzięki którym sprzedaż w e-sklepie odbywa się wręcz automatycznie, przy minimalnym zaangażowaniu właściciela sklepu online. To z kolei sprawia, że może on zająć się rzeczywistą działalnością biznesu, w tym skupić na jakości oferowanych produktów, zamiast tracić czas na ustawienia parametrów technicznych.

Sklep spożywczy, który korzysta z platformy Sellingo.pl może korzystać z ustawień, które są korzystne wedle indywidualnych potrzeb i preferencji oraz specyfiki branży, w której działa. Najlepiej widać to na przykładzie sklepów online, które działają na zasadzie franczyzy. Dzięki innowacyjnym systemom, jak PIM, wszelkie dane o produktach i ich stanie magazynowym, są automatycznie aktualizowane. Co więcej, PIM pozwala na bieżąco dodawać kolejne produkty, ich opisy oraz zdjęcia, a przede wszystkim, dodaje je do poszczególnych kategorii e-sklepu.

Dodatkowe funkcje Sellasist

Pełna automatyzacja wdrażania nowych produktów, aktualizacji bazy danych, informacji o zapasach i cenach, do tego automatyczne dopasowywanie kategorii, opisów i zdjęć do produktów. To tylko niektóre funkcje, z jakich może korzystać właściciel e-sklepu internetowego. Już w trakcie korzystania z platformy, można dobierać kolejne opcje i rozszerzenia, aby biznes mógł się rozwijać, zdobywać nowych klientów i generować coraz większe zyski.

Z pomocą Sellingo.pl udaje się nawiązywać współpracę z różnymi hurtowniami, dzięki czemu do prowadzenia sklepu nie jest wymagane posiadanie własnego magazynu. To z kolei sprawia, że taka strategia biznesowa ogranicza koszty i minimalizuje straty czasu na organizację.

Co więcej, przy zastosowaniu integracji sklepu z nowoczesnymi systemami płatności, klienci mogą wybierać dogodne formy realizacji zapłaty za zakupy, mogą również kupować na raty albo z odroczonym terminem płatności. Udowodniono, że zastosowanie takich rozwiązań pozwala zwiększać wartość koszyków zakupowych nawet o 30% i zwiększać liczbę zadowolonych, stałych klientów.

Wypróbuj Sellingo.pl, tym bardziej że próbny pakiet startowy otrzymasz zupełnie za darmo. Sprawdź, jak działać w sieci i jak wiele nowych możliwości otwiera przed Tobą branża e-commerce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj