Shopee znika z Polski. Sprawdź jak łatwo można przenieść sprzedaż na Sellasist

0
1016
shopee wycofuje się z Polski

Dokładnie 13 Stycznia 2023 o godzinie 23:59 singapurska platforma sprzedażowa Shopee zakończyła w Polsce swoją działalność. Jeśli oferowałeś na niej swoje produkty, nic straconego, bo bez problemu możesz przenieść swoją sprzedaż na inne platformy, które przyniosą Ci równie wysoki zysk. Jedną z propozycji na dla Ciebie Sellasist, a na nowych klientów czeka aż 3-miesięczny, całkowicie darmowy okres próbny z dodatkowym pakietem powitalnym na Allegro. Dowiedz się więcej już teraz.

Jak przenieść ofertę z Shopee na Sellasist?

Chociaż Shopee zakończyło swoją działalność, Ty nie musisz tracić swoich ofert, pieniędzy ani promocji w konkretne produkty. Wystarczy, że zaimportujesz swoją sprzedaż na inne platformy. Sellasist wesprze Cię w całym procesie przenoszenia ich do innych kanałów e-commerce, w tym Twojego sklepu online. Możesz korzystać z Allegro, OLX, ebay czy Empik. Co więcej, jeśli zaimportujesz z Shopee przynajmniej 100 ofert, zyskasz pakiet korzyści, między innymi 3-miesięczny okres współpracy z Sellasist całkowicie za darmo.

Jak przeprowadzić przeniesienie ofert z Shopee na Sellasist? To bardzo proste, bo wystarczy, że podłączysz swoje konto na Shopee z Sellasist i będziesz postępować zgodnie z niezwykle intuicyjną instrukcją.

Pakiet powitalny od Allegro

Mamy kolejną dobrą informację. Jeśli przeniesiesz swoje oferty z Shopee na Allegro, ta platforma przygotowała szereg korzyści. Otrzymasz kartę podarunkową o wartości 700 złotych, nawet do 100% zniżki na prowizję, 100 wyróżnień swoich najlepszych ofert oraz dostęp do abonamentu profesjonalnego. Jak widzisz, koniec ery Shopee w Polsce wcale nie musi wiązać się dla Ciebie z problemami w generowaniu wysokich dochodów. Korzystaj z kanałów sprzedażowych, które od lat cieszą się renomą i stabilną sytuacją na rynku.

Dlaczego Sellasist?

Sellasist to system dedykowanej platformy Sellingo. Dzięki niemu masz dostęp do e-sklepu na prostych warunkach. Automatyzacja zadań, działania marketingowe, integracja różnych kanałów sprzedaży, możliwość korzystania z dropshippingu, to tylko niektóre opcje, które na Ciebie czekają. Do tego gotowe szablony sklepów internetowych, zdjęcia i opisy produktów, regulaminy oraz intuicyjny panel administracyjny to łatwego zarządzania witryną sklepową. Wszystko to sprawia, że sprowadzenie biznesu sprzedażowego w sieci jest naprawdę proste.

 

Więcej na temat oprogramowania sklepowego i moją recenzję Sellingo, znajdziesz tutaj: https://www.sprzedajewnecie.pl/sellingo-recenzja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj