Sellasist od 1 października zmienia cennik usług

0
2003
sellingo - cennik

Już od 1 października Sellasist wprowadza nowy, znacznie bardziej zautomatyzowany i elastyczny cennik za abonament. To odpowiedź na coraz większe wymagania klientów, którzy chcą płacić jedynie za to, z czego rzeczywiście korzystają. Dowiedz się więcej.

Abonament elastyczny na miarę potrzeb klienta

Sztywne pakiety nie pozwalają na ich zmianę w trakcie trwania, co wiąże się z szeregiem niedogodności dla klienta. Zdarza się, że klient, wykupując zbyt mały pakiet, nie ma możliwości zdobywania większej liczby odbiorców i traci tych potencjalnych. Z kolei rozbudowany pakiet bardzo często nie jest potrzebny w okresie mniejszej sprzedaży, przez co klient ponosi niepotrzebne koszty.

Właśnie po to stworzony został abonament elastyczny, który zmienia się wraz z potrzebami i reaguje natychmiast na oczekiwania. Zgodnie z nim, kwoty i koszty zmieniają się automatycznie wraz z osiąganymi limitami w sklepie. Próg abonamentu zostaje dobierany, uwzględniając aktywne oferty oraz realne zamówienia. Co więcej, pierwszy miesiąc w Sellasist jest całkowicie za darmo, aby móc wypróbować i dostosować działanie menadżera sprzedaży do indywidualnych potrzeb. To okres, w którym można sprawdzić, który pakiet będzie rzeczywiście tym optymalnym. Warto dodać, że Sellasist oferuje pięć różnych pakietów.

Koniec z wysokimi opłatami w czasie destabilizacji rynku i braku sprzedaży, koniec z kosztami przy zmieniającej się tendencji wzrostów i spadków zamówień. Klient zyskuje dopasowany abonament, który w pełni odpowiada potrzebom prowadzenia jego sklepu.

Dlaczego warto korzystać z nowego sposobu płatności?

Abonament elastyczny jest automatyczny, umożliwia na przykład podpięcie karty płatniczej, dzięki czemu rachunki regulowane są bez konieczności wykonywania dodatkowych przelewów. Klient oszczędza nie tylko pieniądze, ale i czas.

Ponadto, abonament nie jest opłacany raz w roku, ale raz w miesiącu, a każda płatność zostaje poprzedzona powiadomieniem o saldzie i wysokości rachunku. Dzięki temu klient doskonale wie, z którego abonamentu korzysta i ile zapłaci za Sellasist w danym okresie rozliczeniowym. Podpięcie karty płatniczej nie jest obowiązkowe, klient w każdym momencie może wrócić do tradycyjnej formy realizowania zwykłych przelewów.

Sellasist zwiększył limity w danych abonamentach, dzięki czemu wszystkie oferty stały się jeszcze bardziej korzystne dla klientów i zyskały przewagę konkurencyjną na rynku. Za te same pieniądze można korzystać z większego pakietu możliwości bez przekraczania progów.
Pamiętaj również, że Sellasist oferuje jeden darmowy, testowy miesiąc współpracy, podczas którego sprawdzisz działanie systemu i dopasujesz go do działalności Twojego e-sklepu.

Co istotne, nowa forma rozliczeń w ramach elastycznego abonamentu nie jest obowiązkowa. Klienci, którzy chcą działać na dotychczasowych zasadach, mogą to robić aż do końca 2022 roku. Pakiety elastyczne dla wszystkich będą obowiązywać od 2023 roku. Jeśli jednak wykupiłeś pakiet na dawnych zasadach, a chcesz zmienić go na ten elastyczny już teraz, wystarczy, że napiszesz do działu obsługi klienta Sellasist, a ten dokona potrzebnych zmian bez żadnej straty dla Ciebie. Masz wybór, to Ty decyduj, jak chcesz rozliczać się za opcje korzystania z menadżera sprzedaży Sellasist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj