Płatności ratalne – 3 nowe metody w Sellingo: LoanByLink, iRaty i iLeasing

0
1503
płatności ratalne sellingo

Ogromna konkurencja w branży e-commerce sprawia, że sklepy online muszą być nad wyraz elastyczne i spełniać wszelkie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dla odbiorców oferty liczy się nie tylko niska cena produktów, ale też jakość obsługi. Zakupy mają być szybkie, wygodne i komfortowe, także pod względem płatności. E-sklep, który chce zyskać szerokie grono lojalnych klientów i móc stale się rozwijać, powinien proponować różne transakcje płatnicze, których wybór ma być zawsze indywidualny dla każdego kupującego. Dzisiaj coraz popularniejszą opcją płatności w sklepach online są systemy ratalne. Poznaj te, które cieszą się największym powodzeniem na rynku.

 

LoanByLink

LoanByLink to system ratalny, który umożliwia potencjalnym nabywcom zakupy droższych artykułów w dogodny sposób. Współpracując z Sellingo, wdrożysz ten system w swoim e-sklepie dosłownie w 3 minuty, zwiększając przy tym znacząco szansę na pozyskanie kolejnych klientów.

Co ważne, oferując płatności w ratach, przyszły klient łatwiej podejmuje decyzję zakupową i decyduje się na nabywanie towarów o większej wartości, a więc droższych. Prowadzący biznes w sieci mogą decydować się na tego rodzaju proste raty dla swoich klientów, ponieważ LoanByLing charakteryzuje się niskim poziomem odmownych decyzji o udzieleniu rat. Co więcej, w przypadku decyzji negatywnej zawsze proponowana jest korzystna alternatywa zakupowa. Środki przelewane są na konto szybko, a w razie problemów technicznych doradztwem służy wyspecjalizowana pomoc. Korzystając z LoanByLink na platformie Sellingo, Twoi klienci mogą liczyć na raty 0%.

 

iRaty

To kolejna platforma wspierająca zakupy w sieci. iRaty gwarantują decyzję już w 15 minut i natychmiastową wypłatę środków. Ponadto, kredytowanie zakupów jest możliwe nawet przy niskich kwotach, a dla wybranych klientów i ofert raty charakteryzują się oprocentowaniem 0%. Jeśli prowadzisz sklep online, warto wdrożyć także ten system ratalny – niech Twój potencjalny klient ma wybór w zakresie możliwości realizacji płatności za zakupy.

 

iLeasing

Leasing online to doskonała opcja na zakupy ratalne dla firm. Każdą ratę można przecież wrzucać w koszty prowadzonego biznesu. iLeasing to forma wygodnych zakupów bez nakładów finansowych na starcie, szybka decyzja, niskie koszty i przejrzyste procedury działania.

 

Jak skorzystać z systemu ratalnego w ramach płatności za zakupy online?

Każdy e-sklep, który oferuje różne formy płatności za zakupy, w tym systemy ratalne, musi zintegrować swoją platformę sprzedażową z konkretnym systemem. Z Sellingo trwa to dosłownie kilka minut, a korzyści są ogromne. Jesteśmy pewni, że Twoi potencjalni klienci docenią opcję odroczonych płatności za wybrane produkty.

Jak przebiega proces płatności w ratach? Po kliknięciu w opcję rat klient zobowiązany jest do wypełnienia wniosku o płatności ratalne. Zazwyczaj to on decyduje o liczbie comiesięcznych płatności, a automatyczny kalkulator wylicza wartość każdej raty. Dzięki temu decyzja o takim systemie zapłaty za zakupy może być podejmowana racjonalnie, zawsze przy minimalizacji ryzyka utraty płynności finansowej. Po wypełnieniu wniosku o płatności w ratach należy odczekać dosłownie kilka minut na decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj