wtorek, 30 maja, 2023
20.7 C
Warszawa

Płatności ratalne – 3 nowe metody w Sellingo: LoanByLink, iRaty i iLeasing

Ogromna konkurencja w branży e-commerce sprawia, że sklepy online muszą być nad wyraz elastyczne i spełniać wszelkie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dla odbiorców oferty liczy się nie tylko niska cena produktów, ale też jakość obsługi. Zakupy mają być szybkie, wygodne i komfortowe, także pod względem płatności. E-sklep, który chce zyskać szerokie grono lojalnych klientów i móc stale się rozwijać, powinien proponować różne transakcje płatnicze, których wybór ma być zawsze indywidualny dla każdego kupującego. Dzisiaj coraz popularniejszą opcją płatności w sklepach online są systemy ratalne. Poznaj te, które cieszą się największym powodzeniem na rynku.

 

LoanByLink

LoanByLink to system ratalny, który umożliwia potencjalnym nabywcom zakupy droższych artykułów w dogodny sposób. Współpracując z Sellingo, wdrożysz ten system w swoim e-sklepie dosłownie w 3 minuty, zwiększając przy tym znacząco szansę na pozyskanie kolejnych klientów.

Co ważne, oferując płatności w ratach, przyszły klient łatwiej podejmuje decyzję zakupową i decyduje się na nabywanie towarów o większej wartości, a więc droższych. Prowadzący biznes w sieci mogą decydować się na tego rodzaju proste raty dla swoich klientów, ponieważ LoanByLing charakteryzuje się niskim poziomem odmownych decyzji o udzieleniu rat. Co więcej, w przypadku decyzji negatywnej zawsze proponowana jest korzystna alternatywa zakupowa. Środki przelewane są na konto szybko, a w razie problemów technicznych doradztwem służy wyspecjalizowana pomoc. Korzystając z LoanByLink na platformie Sellingo, Twoi klienci mogą liczyć na raty 0%.

 

iRaty

To kolejna platforma wspierająca zakupy w sieci. iRaty gwarantują decyzję już w 15 minut i natychmiastową wypłatę środków. Ponadto, kredytowanie zakupów jest możliwe nawet przy niskich kwotach, a dla wybranych klientów i ofert raty charakteryzują się oprocentowaniem 0%. Jeśli prowadzisz sklep online, warto wdrożyć także ten system ratalny – niech Twój potencjalny klient ma wybór w zakresie możliwości realizacji płatności za zakupy.

 

iLeasing

Leasing online to doskonała opcja na zakupy ratalne dla firm. Każdą ratę można przecież wrzucać w koszty prowadzonego biznesu. iLeasing to forma wygodnych zakupów bez nakładów finansowych na starcie, szybka decyzja, niskie koszty i przejrzyste procedury działania.

 

Jak skorzystać z systemu ratalnego w ramach płatności za zakupy online?

Każdy e-sklep, który oferuje różne formy płatności za zakupy, w tym systemy ratalne, musi zintegrować swoją platformę sprzedażową z konkretnym systemem. Z Sellingo trwa to dosłownie kilka minut, a korzyści są ogromne. Jesteśmy pewni, że Twoi potencjalni klienci docenią opcję odroczonych płatności za wybrane produkty.

Jak przebiega proces płatności w ratach? Po kliknięciu w opcję rat klient zobowiązany jest do wypełnienia wniosku o płatności ratalne. Zazwyczaj to on decyduje o liczbie comiesięcznych płatności, a automatyczny kalkulator wylicza wartość każdej raty. Dzięki temu decyzja o takim systemie zapłaty za zakupy może być podejmowana racjonalnie, zawsze przy minimalizacji ryzyka utraty płynności finansowej. Po wypełnieniu wniosku o płatności w ratach należy odczekać dosłownie kilka minut na decyzję.

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas także tutaj:

174FaniLubię
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -

Latest Articles