O nas

Witam Serdecznie,

Mam na imię Kuba i prowadzę blog sprzedajewnecie.pl 🙂
Zważywszy na swoją działalność chciałbym podzielić się własnymi spostrzeżeniami odnośnie branży e-commerce. Zaprezentować mój punkt widzenia na niektóre kwestie, dokonać oceny oprogramowania z którego korzysta się przy sprzedaży internetowej jak informować wszystkich czytelników o ciekawych promocjach bądź ofertach związanych z e-handlem jak i całą działalnością sprzedaży w sieci.
Prowadzę dwa sklepy internetowe, zajmuję się pozycjonowaniem i copywritingiem.
Moja główna działalność to firma: Network Lab – http://networklab.pl – oferująca usługi copywritingu, pozycjonowania, stałej obsługi zaplecza pozycjonerskiego jak i wszelkich pokrewnych usług branżowych.
Ponadto posiadam wspomniane wyżej sklepy internetowe:
http://idealneupominki.pl – Prezenty, upominki, gadżety (także filmowe i kolekcjonerskie);
http://maxzabawki.pl – Zabawki dla dzieci, niemowląt, gry planszowe, puzzle i wiele więcej 🙂

i jeszcze hobbystycznie, wraz z siostra prowadzimy blog:
http://mroczny.pl – recenzje filmów, książek, seriali, jak i wszystko co związane z Geek’ami 🙂
http://cinemastore.pl – katalog gadżetów kolekcjonerskich (gadżety filmowe, z seriali, gier) – recenzje oraz najciekawsze oferty rynkowe.

Biorąc pod uwagę pracę jaką wykonuję mam nadzieję zaprezentować Wam merytoryczne treści i konkretne wiadomości branżowe. Moim celem nie jest publikacja opracowań naukowych. Chciałbym przedstawić “sprzedaż internetową” okiem wieloletniego praktyka, a same informację podawać w sposób przejrzysty, jasny i czytelny dla wszystkich, nawet tych osób dopiero zaczynających przygodę z e-handlem.

Zapraszam do lektury jak i do aktywnego komentowania 🙂

To właśnie dla Was jest tworzony ten blog, dla każdej osoby zainteresowanej branżą e-commerce.