Nowoczesna sprzedaż w sieci — postaw na dedykowaną platformę

0
904
nowoczesna sprzedaż

Już ponad 70% użytkowników internetu potwierdza, że przynajmniej raz w miesiącu realizuje zakupy w e-sklepach, a tendencja ta jest już od kilku lat tylko rosnąca. Ogromna popularność sklepów online sprawia, że tradycyjne punkty handlowe pozostają daleko w tyle, a kolejne galerie są wręcz zamykane. Nic dziwnego, że wciąż opłaca się inwestować w internetowy biznes, a w branży e-commerce panuje bardzo duża konkurencja. Jak przetrwać w sieci i wciąż się rozwijać? Przede wszystkim należy skupiać się na innowacyjnych narzędziach sprzedażowych i takie z całą pewnością oferuje platforma Sellingo. Poznaj szczegóły.

Internetowy manager sprzedaży

Sellingo i usługi Sellasist dedykowane e-sklepom, to swoisty manager sprzedaży, który usprawnia zarządzanie w ramach prowadzonych działań na wielu płaszczyznach działalności w sieci. Integracja różnych kanałów sprzedaży, współpraca z hurtowniami na zasadach dropshippingu, zarządzanie magazynem, zamówieniami, dostawami i reklamacjami, to tylko niektóre aspekty, które są automatyczne, dzięki czemu wyręczają właściciela e-sklepu od realizowania licznych obowiązków.

Warto również dodać, że platforma Sellingo usprawnia procesy rozliczeniowe, fakturowanie oraz rozliczenia względem Urzędu Skarbowego. To kolejna zaleta w ramach prowadzonego w sieci biznesu. Minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków, właśnie na to mogą liczyć użytkownicy wybranego pakietu.

Innowacyjne aplikacje w ramach skutecznej sprzedaży

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj szansę nie tylko na rozwój biznesu, ale w ogóle na jego utrzymanie w internecie, mają tylko te e-sklepy, które korzystają z innowacyjnej technologii i oferują swoim klientom wygodne rozwiązania online.

Właśnie na takie możesz liczyć, korzystając z platformy Sellingo, która podsuwa Ci automatyczne rozwiązania w ramach zarządzania różnymi procesami. Automatyczne maile z informacją o każdym etapie zamówienia, możliwy wybór formy wysyłki, to tylko niektóre z opcji, które dzisiaj są już standardem.

Pamiętaj również, że potencjalny klient liczy na różnorodny asortyment, dzięki czemu w jednym e-sklepie może skompletować całe potrzebne zamówienie. Możliwość integracji sklepu z hurtowniami bez problemu daje taką szansę i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych.

Co więcej, zwróć uwagę na opcje integracji różnych kanałów sprzedaży. Dzisiaj witryna sklepu www najczęściej nie jest wystarczająca, aby generować wysokie zyski. Oferta wystawiana jest na popularnych portalach aukcyjnych czy serwisach ogłoszeniowych, dzięki czemu trafia do jeszcze większej grupy konsumentów.

Sellingo dla początkujących

Chcesz rozpocząć własny biznes w sieci? Nie masz dużych oszczędności na taką działalność? Sellingo jest doskonałym rozwiązaniem. Możesz wypróbować platformę zupełnie za darmo. Co więcej, możesz korzystać ze wszystkich udogodnień, w tym sprawdzić, co platforma oferuje w ramach reklamy i pozycjonowania Twojego e-sklepu. Integracja z hurtowniami pozwala zaś rozwinąć zawodowe skrzydła bez nakładów finansowych. Sprawdź, czy firma online to działalność, która Ci odpowiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj