Nowe narzędzie automatyzujące obsługę wysyłek w magazynie

0
1729
automatyzacja obsługi wysyłek na magazynie

Sellasist WMS to doskonały system, dzięki któremu zrealizujesz zamówienia w swoim sklepie znacznie szybciej i sprawniej. Koniec z ręcznym wypisywaniem i drukowaniem dokumentów. Ta aplikacja pozwoli Ci optymalnie zarządzać towarem od momentu jego przyjęcia na magazynie do czasu wysyłki do klienta. Poznaj szczegóły tej innowacyjnej technologii.

 

Trzy tryby Sellasist WMS (zbieranie, pakowanie, podgląd)

Ten magazynowy system informatyczny pozwala zarządzać towarem na etapie jego kompletowania na magazynie, pakowania oraz wysyłki. Aplikacja zbiera wszelkie zamówienia, segreguje je wedle indywidualnych preferencji. Co więcej, Sellasist pozwala zwiększać wydajność pracy magazyniera. Poprzez konkretne oznaczenia półek magazynowych, ten trafia bez problemu po dany towar, bez utraty czasu na poszukiwania. Wszystko to przekłada się na zwiększoną efektywność pracy oraz generowanie wysokich zysków.

Jak właściwie działa Sellasist WMS? To prosta aplikacja, która szereguje zamówienia zgodnie z harmonogramem ich wpłynięcia do systemu. System pokazuje magazynierowi krok po kroku, gdzie w magazynie znajduje się zamówiony towar. Tu nie ma miejsca na błędy, przeoczenie zamówienia czy poszukiwania produktów. Co więcej, jeśli jednego dnia jest kilka zamówień na ten sam towar, aplikacja wskaże kompletną ilość, co również usprawnia pracę.

Dlaczego warto korzystać z Sellasist WMS w celu automatyzacji obsługi wysyłek na magazynie? Ten system pozwoli szybciej realizować zamówienia, unikać błędów przy kompletowaniu, zwiększa wydajność pracowników, oszczędza czas i pieniądze.

Sellasist WMS może działać w trzech różnych wersjach. Zamówienia mogą być wyświetlane produkt po produkcie, zamówienie po zamówieniu albo w sposób hybrydowy – jeśli zamówienie posiada jeden element, kompletowane jest ono w systemie produkt po produkcie, ale jeśli kilka, lepszą strategią okazuje się zbieranie produktów po kolei. Na każdym etapie zarządzania zamówieniem można sprawdzić, jakie są postępy z realizacją przesyłki do klienta – to opcja tzw. podglądu.

 

Pakowanie produktów

Jeśli prowadzisz sklep na Sellingo, zapewne cieszysz się sporą ilością zamówień. Pewnie też wiesz doskonale, jak dużo czasu poświęcasz na opisanie paczek. Dzięki Sellasist WMS pozbędziesz się tego problemu. Ten system posiada opcję bezprzewodowego drukowania dokumentów handlowych i listów przewodowych. Co więcej, wystarczy zeskanować dany produkt, by aplikacja połączyła go z danym zamówieniem – prawda, że proste? Warto też dodać, że już na tym etapie klient otrzymuje informację o etapie zarządzania jego zamówieniem. Podsumowując, pakowanie zajmuje zaledwie chwilę, dzięki pełnej automatyzacji – po zeskanowaniu ostatniego produktu automatycznie drukuje się dokument handlowy przypisany do zamówienia i list przewozowy

 

Parametry techniczne

Do obsługi aplikacji Sellasist WMS możesz wykorzystać tablet czy smartfon albo komputer stacjonarny. Wystarczy aplikację zainstalować i skonfigurować wedle własnych potrzeb. Korzystanie z systemu jest łatwe, przede wszystkim intuicyjne. To działanie „krok po kroku” w ramach ustawionego trybu, który rzecz jasna w dowolnym momencie można zmienić. Tryby Zbierania, Pakowania i Podglądu można właczyć bezpłatnie w ramach funkcji eksperymentalnych.

Jeśli Twój sklep online wykazuje dużą liczbę zamówień, nie zwlekaj dłużej i wypróbuj Sellasist WMS. Jesteśmy pewni, że taka automatyzacja procesu zarządzania zamówieniami jeszcze na etapie magazynowania i kompletowania przesyłki wygeneruje mnóstwo korzyści dla prowadzonego biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj