Nowa usługa w ofercie firmy InPost – paczka w weekend

0
1999
inpost paczka w weekend

Pandemia koronawirusa skłania przedsiębiorstwa do tego, aby wprowadzały nowe rozwiązania. 13 marca w ofercie firmy InPost wystartowała nowa usługa o nazwie InPost Paczka w Weekend. Przez trzy weekendy od tej daty usługa ta będzie bezpłatna, co z pewnością jest atrakcyjną opcją dla osób pragnących z niej skorzystać. Nieodpłatność usługi potrwa więc do 29 marca włącznie.

InPost Paczka w Weekend polega na tym, że nadawca zaznacza usługę i dzięki temu dostawa przesyłki następuje do Paczkomatu również w sobotę lub niedzielę. Z możliwości zaznaczenia tej opcji będzie można skorzystać od czwartku o 20:00 do soboty o 13:00 w systemach, z których korzysta się do tworzenia zleceń przesyłek. Odbiór paczek z siedziby nadawcy nie będzie jednak automatycznie przedłużony z trybu dni powszednich na dodatkowo sobotę. Odbiór przesyłek w ten dzień będzie można zamówić jednak w formie pojedynczego lub też stałego zlecenia. Paczki można jednak również nadawać w Paczkomacie.

Taki krok z pewnością podyktowany jest faktem, że wiele osób przerzuciło się aktualnie na zakupy za pośrednictwem sieci. Ograniczanie kontaktów z innymi ludźmi w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa z pewnością jest uzasadnione, dlatego też zakupy internetowe cieszą się aktualnie ogromną popularnością. Osoby, które mają pytania dotyczące usługi InPost Paczka w Weekend i chcą uzyskać wsparcie w tym zakresie mogą zwrócić się do firmy w tej sprawie mailowo. Odpowiedzi udzielane będą w tradycyjnych godzinach pracy, a dodatkowo również w soboty do godziny 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj