Najnowsze możliwości dla sklepów online – Integracja z Shoper w Sellasist

0
102
integracja shoper i sellasist

Jeśli jesteś posiadaczem sklepu na platformie Shoper i chciałbyś rozpocząć pracę z integratorem e-commerce lub zmienić dotychczasowe rozwiązanie integrujące Twój sklep online z innymi narzędziami i marketplace, od teraz masz możliwość zintegrowania się z rosnącym w popularność menadżerem sprzedaży Sellasist.

Shoper x Sellasist

Dobra wiadomość dla e-przedsiębiorców z Shoper – do wachlarza integracji oficjalnie dochodzi możliwość połączenia się z integratorem sprzedaży Sellasist!

Czym jest Sellasist?

Integrator Sellasist to narzędzie, które umożliwia integrację różnych funkcji i procesów związanych z handlem elektronicznym. Jego głównym celem jest usprawnienie zarządzania Twoim sklepem internetowym Shoper poprzez połączenie różnych elementów ekosystemu e-commerce w jedną spójną platformę.

Funkcje Sellasist

Funkcje Sellasist obejmują synchronizację danych, takich jak stan magazynowy, zamówienia, informacje o produktach i klientach, między różnymi systemami, na przykład między platformą Twojego sklepu internetowego a systemem zarządzania magazynem (Sellasist również posiada swój zintegrowany system magazynowy – Sellasist WMS).

Dzięki automatyzacji integratora wyeliminujesz potrzebę ręcznego wprowadzania danych i zminimalizujesz ryzyko błędów manualnych.

Dwukierunkowa integracja Shoper z Sellasist obejmuje:

  • Importowanie asortymentu i zarządzanie wariantami produktów,
  • Pobieranie zamówień z Shoper do Sellasist,
  • Dwukierunkową synchronizację cen i dostępności produktów na magazynie,
  • Przyporządkowywanie metod płatności i dostawy,
  • Importowanie struktury kategorii i automatyczne mapowanie,
  • Importowanie listy producentów i automatyczne mapowanie.

Integracje dostępne w Sellasist

Menadżer sprzedaży Sellasist może również umożliwiać integrację z wieloma kanałami sprzedaży (takimi jak platformy e-commerce, portale aukcyjne), z systemami płatności i kurierskim czy programami ERP. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą efektywnie zarządzać swoim asortymentem, zamówieniami i danymi klientów na różnych platformach, co z kolei poprawia doświadczenie klienta i efektywność operacyjną.

Jesteś zainteresowany integracją? Więcej dowiesz się z poniższego materiału wideo

Podsumowując  – dlaczego warto zintegrować sklep Shoper z Sellasist?

Integracja sklepu Shoper z Sellasist otwiera nowe możliwości dla e-przedsiębiorców, umożliwiając im skorzystanie z zaawansowanego narzędzia do zarządzania sprzedażą. Sellasist, jako integrator e-commerce, nie tylko usprawnia procesy, ale również eliminuje ręczne wprowadzanie danych, co zwiększa precyzję i minimalizuje ryzyko błędów. Dwukierunkowa integracja Shoper z Sellasist obejmuje kluczowe funkcje, takie jak import asortymentu, zarządzanie zamówieniami, synchronizacja cen i dostępności produktów. Dodatkowo integrator ten umożliwia również połączenie z różnymi kanałami sprzedaży, co sprawia, że przedsiębiorcy mogą skutecznie zarządzać swoim sklepem internetowym na wielu platformach, poprawiając tym samym doświadczenie klienta i efektywność operacyjną. W rezultacie zintegrowanie sklepu Shoper z Sellasist staje się atrakcyjną opcją dla tych, którzy dążą do efektywniejszego i bardziej zautomatyzowanego zarządzania swoim biznesem online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj