Mega-oferta na kuriera w niskich cenach – kurier za 10 złotych!

0
2447
kurier za 10 złotych

Jest to jeden z tych wpisów, dla których owy blog powstał. Chciałem na jego łamach dzielić się z Wami interesującymi promocjami i ofertami, które znajduję w internecie i z których sam korzystam.
Tym razem chciałbym Wam zademonstrować w jaki sposób skorzystać z usług kurierskich firmy DHL za 9,99 zł netto za paczkę !

Nigdzie indziej nie znajdziecie tak atrakcyjnej oferty.

Jak wysyłać paczki w promocyjnej cenie?

Usługę taką oferuje serwis: sendego.pl Usługa promocyjnego cennika jest uruchamiana przy użytkowaniu jednego z produktów firmy esprzedaz.com

Jaki to koszt? Już od 10 zł miesięcznie!

Co należy zrobić by wysyłać kuriera w najniższej cenie na rynku?!
Rejestrujecie się na Sendego.pl – Kliknij tutaj

Po zarejestrowaniu, należy utworzyć płatne konto w Sellingo.pl lub Sellasist.pl
Sellingo.pl to oprogramowanie dla sklepów internetowych. (Koszt miesięczny użytkowania Sellingo to 25 zł)
Sellasist.pl jest swoistym kombajnem do obsługi sprzedaży w internecie (już niebawem pojawi się obszerny artykuł recenzujący to narzędzie – koszt miesięcznego użytkowania tylko 10 zł!).

W sytuacji jeśli nie będziecie użytkować sklepu internetowego – wówczas zalecamy wykupienie pakietu Sellasist – wychodzi zdecydowanie taniej. Tylko 10 zł by móc wysyłać nieograniczoną ilość przesyłek kurierskich w cenie 10 zł sztuka! Jednakże jeżeli potrzebujecie posiadać sklep internetowy – zachęcam do użytkowania Sellingo.pl – bardzo funkcjonalne oprogramowanie sklepowe – recenzja Sellingo – kliknij tutaj.

 

Szczegółowy cennik stałej oferty promocyjnej dla użytkowników Sendego.pl z aktywnym pakietem Sellingo.pl lub Sellasist.pl:
http://esprzedaz.com/stala-oferta-specjalna-sendego

Pragniemy zwrócić uwagę, iż tak niska kwota kosztu wysyłki kurierskiej to idealna okazja aby zaoszczędzić na kosztach transportu, bądź obniżyć koszty wysyłki na naszym sklepie, a tym samym uatrakcyjnić naszą ofertę sklepową względem konkurencji!
Wykorzystaj okazję!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj