Jak zacząć sprzedawać w dropshippingu?

0
1689
dropshipping w sklepie internetowym

Dropshipping to stosunkowo nowy model sprzedażowy, dzięki któremu udaje się osiągać naprawdę spore zyski ze sprzedaży określonych produktów w sklepie internetowym przy minimalnym nakładzie finansowym inwestora. Właściciel e-sklepu nie musi nabywać produktów ani ich magazynować, a dopiero później sprzedawać. Można śmiało powiedzieć, że sklep online jest pośrednikiem sprzedażowym, a do hurtowej ceny dokłada swoją marżę. Natomiast to hurtownia z wybranym asortymentem zajmuje się kompletowaniem zamówień oraz wysyłką. To świetny sposób, aby stawiać pierwsze kroki w branży e-commerce. Poznaj porady, dzięki którym od razu zaczniesz zdobywać ogromne zainteresowanie potencjalnych klientów i generować duże zyski.

Dropshipping – jak zacząć?

Przede wszystkim zastanów się, jaki asortyment ma znaleźć się w Twoim sklepie. Platformę sprzedażową Sellasist możesz zintegrować ze swoim sklepem internetowym, dzięki czemu nawiążesz współpracę z licznymi hurtowniami i zautomatyzujesz swoją sprzedaż. Nie musisz ograniczać się do jednego podmiotu, dzięki czemu W Twoim e-sklepie klient znajdzie wszystko to, czego potrzebuje.

Ponadto, jeszcze przed ustawieniem integracji z hurtowniami, sprawdź działalność konkurencji i poznaj produkty, które są w danym sektorze rynku sprzedażowego niszowe. Właśnie takie przyciągają największą grupę zainteresowanych.

Dropshipping z Sellasist

Dlaczego warto korzystać z platformy sprzedażowej Sellingo? Sellingo pozwala Ci stworzyć e-sklep na prostym szablonie, przy jak najniższym nakładzie Twojego czasu i pracy oraz przy zastosowaniu prostych schematów, z którymi poradzi sobie nawet początkujący w branży e-commerce. Sellingo jest intuicyjny, zawsze możesz polegać też na profesjonalnej obsłudze technicznej.

Jeśli Twój e-sklep już działa, czas na wybór oferty. Zintegruj sprzedaż z najlepszymi hurtowniami, zautomatyzuj opisy produktów oraz zdjęcia. Ustal cenę każdego z nich, pamiętając o koniecznej marży, która będzie Twoim zarobkiem.

Co istotne, nie musisz prowadzić sprzedaży tylko na platformie sklepu online. Z powodzeniem możesz zintegrować sprzedaż wielokanałową, wystawiając automatycznie i jednocześnie oferty na Allegro, eBay czy marketplace. Sellasist będzie zarządzać Twoją sprzedażą samodzielnie, kończąc aukcje czy wznawiając je, zgodnie ze stanami magazynowymi.

Dropshipping – na jakie korzyści możesz liczyć?

Nie musisz posiadać pieniędzy, aby otworzyć biznes. Co więcej, platformę na Sellingo możesz wypróbować całkowicie za darmo, zanim zdecydujesz się na wykupienie pakietu.

Możesz korzystać ze współpracy z licznymi hurtowniami, wybierając spośród tysięcy produktów, zwracając uwagę na rynkowy popyt.

Nie zajmujesz się pakowaniem ani wysyłką towaru, nie musisz wynajmować powierzchni do magazynowania produktów ani zamrażać pieniędzy w celu ich nabycia. Nie musisz również zatrudniać pracowników do obsługi zamówień, e-sklep na początku uda Ci się sprawnie prowadzić samodzielnie.

Warto również dodać, że dropshipping na Sellasist daje możliwość najlepszych działań promocyjnych w sieci oraz dostarcza gotowe rozwiązania dla prostej księgowości. Prowadzenie takiego e-sklepu jest naprawdę proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj