Jak za darmo założyć sklep internetowy?

0
1984
Darmowy sklep sellingo

Rejestracja sklepu internetowego bez żadnych kosztów jest już możliwe! Jest to nawet łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Istnieje wiele możliwości, które pozwolą Ci rozpocząć sprzedaż przy użyciu darmowego oprogramowania, a jednym z nich jest właśnie Sellingo.pl! Wypróbuj i sprawdź je samodzielnie. Wystarczy zarejestrować usługę na stronie sellingo.pl, aby w ciągu kilkunastu minut założyć swój własny sklep. W wersji darmowej spokojnie poprowadzisz sprzedaż nawet kilkunastu produktów jednocześnie.

 

Dlaczego właśnie Sellingo?

Sellingo to jedno z najbardziej rozbudowanych rozwiązań tego typu, które dodatkowo posiada pełną funkcjonalność w pakiecie Darmowym. Jest także niezwykle łatwe w obsłudze i posiada intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu poprowadzisz swoją sprzedaż.

Kolejnym atutem Sellingo jest ciągły rozwój oprogramowania i bieżący dostęp do wszystkich aktualizacji, które wprowadzane są w tle. Twój sklep będzie stale aktualizowany oraz zyska nowe możliwości niezależnie od tego czy pracujesz w pakiecie Darmowym, czy jednym z płatnych.

Sklep internetowy Sellingo

Połączenie sklepu z Allegro

Nawet w wersji darmowej, rejestrując sklep w Sellingo, dostaniesz możliwość połączenia sklepu ze swoim kontem Allegro. Zrobisz to między innymi po to, aby pobrać asortyment, który aktualnie sprzedajesz na Allegro i wystawisz go w sklepie. Bez prowizji dla Allegro! Drugą ważną kwestią jest możliwość wystawiania nowych ofert Allegro bezpośrednio z poziomu sklepu, co sprawi, że stany magazynowe produktów będą wspólne, cały czas synchronizowane. Niezależnie od tego czy sprzedaż swój produkt w sklepie, czy na Allegro.

 

Wersja Sellingo w pakiecie Darmowym

Rejestracja i uruchomienie sklepu nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów. Koszty, na jakie możesz się zdecydować, związane są jedynie z rejestracją domeny – adresu Twojego sklepu. Koszt rejestracji domeny .pl to 9,99 zł brutto na pierwszy rok. Możesz również wybrać opcję adresu, który otrzymasz zupełnie za darmo, wybierając subdomenę w jednym z dostępnych adresów.

Pakiet Darmowy posiada wszystkie funkcje, które znajdziesz również w pakietach płatnych. Ograniczony jest przez niższy limit dotyczący hostingu, na którym znajduje się sklep, co sprawia, że w asortymencie nie umieścisz wielu produktów oraz brak możliwości kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. W zasadzie, poza tymi dwoma czynnikami, możesz na nim pracować dokładnie tak samo, jak w wersjach płatnych.

Hosting sklepu masz w cenie! Nie musisz konfigurować i utrzymywać serwera, aktualizować go, czy martwić się o jego bezpieczeństwo. Wybierając subdomenę, nie ponosisz opłat związanych z utrzymaniem domeny.

Darmowa, w pełni konfigurowalna skórka graficzna. Wybierz jedną spośród kilku gotowych skórek sklepu, skonfiguruj ją w sposób, który najbardziej Ci odpowiada i sprzedawaj na własnych zasadach bez prowizji Allegro!

Otwórz sklep internetowy na Sellingo

Całkowicie darmowy dostęp do integracji z systemami kurierskimi oraz pośrednikami szybkich płatności, dzięki którym znacznie usprawnisz proces zakupowy swoim klientom oraz realizację zamówień sobie. U konkurencji, zwykle każda taka integracja jest dodatkowo płatna. W Sellingo natomiast masz dostęp do wszystkich rozwiązań zupełnie za darmo!

Wybierz Sellingo!

Sellingo.pl jest niezwykle prostym w obsłudze sklepem internetowym, z którego naprawdę skorzystasz za darmo! Zarejestruj swój sklep już dziś i sprawdź jego olbrzymie możliwości!

Sellingo opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj