Jak sprzedawać na Allegro – odbierz 500 zł na zakupy w serwisie

0
1170
jak sprzedawać na Allegro

Czy wiesz, że z Allegro korzysta już ponad 21 milionów użytkowników? Ta sprzedażowa platforma online od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeśli chcesz rozwinąć sprzedaż swoich produktów w sieci, dołącz do zadowolonych sprzedawców Allegro. Co więcej, integrując z Allegro swój e-sklep na Sellingo, możesz liczyć na dodatkowe zniżki. Dowiedz się więcej już teraz.

Skorzystaj z Pakietu Powitalnego

Nie od dzisiaj wiadomo, że sprzedaż z zastosowaniem różnych kanałów dystrybucji jest najbardziej opłacalna. Weź pod uwagę, że w branży e-commerce panuje ogromna konkurencja, a sektor online wciąż się rozwija. Nie ma wątpliwości, że sama witryna Twojego sklepu internetowego nie jest już wystarczająca.

Allegro oferuje Ci specjalny Pakiet Powitalny dla przedsiębiorców, a Sellingo ułatwia zintegrowanie e-sklepu z tą platformą zakupową. Wszystko odbywa się łatwo, szybko i naprawdę intuicyjnie, a Ty bez większego zaangażowania czy straty czasu już niedługo zaczniesz generować znacznie większe dochody.

Co daje Pakiet Powitalny dla przedsiębiorców? Otwórz konto i korzystaj z zalet pakietu nawet przez 180 kolejnych dni od jego aktywacji. Możesz liczyć na:

  • nawet 100% zniżki na prowizję od sprzedaży i 50% zniżki na prowizję od sprzedaży wyróżnionej,
  • pakiet sprzedaży Wyróżnionej,
  • dostęp do wygodnego planera Allegro Ads oraz statystyk sprzedaży,
  • darmowe wystawianie ofert.

To oczywiście nie wszystkie bonusy, na jakie możesz liczyć, ale przyznasz, że te znacznie ułatwią Ci sprzedaż?

500 złotych na zakupy na start

jeśli teraz zintegrujesz swój sklep online na Sellingo z nowym kontem na Allegro, za założenie takiego profilu otrzymasz dodatkowe 500 złotych na dowolne zakupy na tej platformie sprzedażowej. Możesz przeznaczyć te środki na wyposażenie biura albo jakiekolwiek inne rzeczy, które usprawnią prowadzenie Twojej działalności biznesowej. Pamiętaj jednak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał, jakim charakteryzuje się Allegro.

Dodatkowe bonusy

Allegro oferuje przedsiębiorcom naprawdę doskonałe rozwiązania, aby móc docierać do jeszcze większej grupy potencjalnych odbiorców. Musisz mieć na uwadze, że współczesny klient jest bardzo wymagający, dlatego korzystaj z ułatwień, które będą korzyścią nie tylko dla Ciebie, ale i dla nabywcy Twoich produktów.

Jedną z opcji, która dzisiaj cieszy się największą popularnością, jest pakiet Smart. Dzięki niemu klienci będą mogli korzystać z bezpłatnych i szybkich przesyłek, co ma ogromne znaczenie, kiedy liczy się niska cena nabywania towarów.

Na jakie przychody możesz liczyć?

17 000 złotych w ciągu tylko 3 miesięcy? To naprawdę możliwe i większość przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na sprzedaż właśnie na Allegro, cieszy się takimi zarobkami. Ponadto, korzystając z dedykowanej reklamy na tym serwisie aukcyjnym czy specjalnych zniżek i wspomnianych już 500 złotych na karcie podarunkowej od Allegro, Twoje dochody będą jeszcze większe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj