Inwentaryzacja magazynu – jak szybko ją przeprowadzić?

0
1082
inwentaryzacja magazynu

Aplikacja do szybkiej i sprawnej inwentaryzacji magazynu? Jak najbardziej tak i jest to możliwe dzięki usłudze Sellasist. Co więcej, użytkownicy mogą teraz skorzystać z takiej opcji zupełnie za darmo.

 

Ewidencja towarów jeszcze nigdy nie była tak prosta!

E-sklepy prowadzone na platformie Sellingo, mogą korzystać z licznych udogodnień, dzięki którym kwestie techniczne stają się naprawdę proste, a niejednokrotnie wręcz automatyczne. Działania obowiązkowe, które jednak dotychczas zajmowały ogrom czasu i pracy, udaje się teraz przeprowadzić bez żadnego problemu.

Jednym z udogodnień, jakie czekają na użytkowników usług Sellasist jest prosta inwentaryzacja magazynu. Ewidencję towarów udaje się sprawnie przeprowadzić za pomocą skanera czy aparatu w smartfonie. Aplikacja w trybie inwentaryzacji magazynu pozwala porównać stan rzeczywisty z danymi, które są wprowadzone w Sellasist.

 

Jakie zalety wykazuje proces inwentaryzacji magazynu z Sellasist?

Działania w zakresie inwentaryzacji są zsynchronizowane, dzięki czemu pracę w ramach ewidencji towarów jednocześnie może wykonywać nawet kilku pracowników i na różnych urządzeniach.

Ponadto zebrane dane natychmiast przekazywane są do panelu administracyjnego, co wpływa na usprawnienie pracy magazynierów.

Tryb inwentaryzacji magazynu pozwala również na generowanie właściwych dokumentów inwentaryzacyjnych. To ogromne ułatwienie, patrząc na konieczność realizowania różnego rodzaju rozliczeń.

Warto również dodać, że aplikacja wykorzystuje innowacyjną technologię, a ewidencja towarów odbywa się w prosty sposób, za pośrednictwem skanera, kolektora albo smartfona.

Czy wiesz, że dzięki inwentaryzacji magazynu z aplikacją Sellasist możesz zrealizować cały proces nawet 10 razy szybciej i bez najmniejszych pomyłek, aniżeli w sposób standardowy? Sellasist WMS pozwala na przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu niezależnie od jego powierzchni. Sprawdza się zarówno w magazynach małych, jak i wielkopowierzchniowych.

Jak przeprowadzić inwentaryzację magazynu z Sellasist WMS?

Aplikacja Sellasist WMS jest wprost intuicyjna, a ewidencję towarów przeprowadza się w kilku prostych krokach:

  • należy zeskanować lokalizację towaru w magazynie,
  • należy zeskanować produkty,
  • należy zeskanować lokalizację, potwierdzając liczbę produktów,
  • należy zatwierdzić inwentaryzację.

 

Aplikacja działa bezbłędnie, a o ewentualnych niezgodnościach natychmiast alarmuje. Dzięki temu magazynierzy mogą od razu reagować, aby obsługa zamówień była nienaganna, a rozliczenia prawidłowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj