Integracja z Shopee

0
1362
integracja z shopee

Wielokanałowa sprzedaż w internecie to dzisiaj jeden z najlepszych pomysłów na rozwojowy biznes. Okazuje się, że w ostatnim czasie to właśnie branża e-commerce wykazuje największy potencjał w ramach prowadzenia opłacalnej firmy. Musisz jednak wiedzieć, że sam e-sklep nie wystarczy, statystyki pokazują, że warto rozwinąć swoją działalność w zakresie różnych kanałów sprzedażowych. Taką możliwość daje Ci platforma Sellasist. która jest kompatybilna ze sklepem internetowym Sellasist, ale możesz ją również zintegrować ze sklepem PrestaShop, Magento czy Woocommerce. Jedną z najbardziej rozwiniętych integracji jest ta z Allegro, eBay, Empik Marketplace, a teraz również z Shopee. Dowiedz się więcej, co dokładnie możesz zyskać i jak połączyć różne kanały sprzedaży w jednym panelu administracyjnym, aby zarządzanie oferowanymi produktami było jeszcze prostsze, nie wymagało dużych nakładów czasu i pracy oraz generowało większe dochody.

Integracja sklepu z Shopee – synchronizacja

Korzystając z ustawień integracji w Sellasist możesz zarządzać cenami, opisami produktów oraz stanem magazynowym w sposób całkowicie automatyczny. Szybkie aktualizacje, automatyczne zamykanie i wystawianie ofert, drukowanie dokumentów z chmury, automatyczne powiadomienia wysyłane do klienta, a wszystko to przy zachowaniu pełnej spójności z ofertą w e-sklepie i to bez konieczności poświęcania ogromu czasu. Produkty możesz pozyskiwać również z hurtowni, w Sellasist dostępnych jest prawie 200 różnych integracji z każdej branży. System gwarantuje ułatwienia, dzięki którym możesz np. automatycznie doliczać marżę do cen zakupu z hurtowni czy ustawić minimalny stan magazynowy potrzebny do wystawienia oferty. Dzięki temu minimalizujesz do zera ryzyko pomyłek w trakcie całej realizacji zamówień, co mogłoby negatywnie wpływać na wizerunek Twojej firmy. W efekcie wielokanałowa sprzedaż pozwoli Ci uzyskać jeszcze większe zyski, zdobyć kolejnych klientów, a wszystko to bez większych nakładów pracy i przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa całego procesu sprzedażowego.

Jakie procesy zautomatyzujesz?

Ustawiasz jedną cenę produktów, opisy i marżę dla różnych kanałów sprzedażowych, które integrujesz ze swoim e-sklepem, w tym z Shopee. Automatyzujesz statusy płatności, drukowanie faktur, wystawianie listów przewozowych. Sellasist wyśle wiadomości do klienta w zakresie kolejnych etapów realizacji zamówienia, powiadomi o wysyłce i zamknie sprzedaż. Wystawi automatycznie produkty, zgodnie ze stanami magazynowymi, dzięki czemu e-sprzedaż w żadnym kanale nie będzie wstrzymana.

Dlaczego warto wybrać Sellasist?

Okazuje się, że biznes w sieci ma ogromny potencjał, a wraz ze zmianami tendencji zakupowych Polaków branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój. Sam e-sklep jednak może okazać się niewystarczający, dlatego platforma Sellasist daje Ci kompletne rozwiązanie na wielokanałową sprzedaż. Możesz zintegrować swoją ofertę produktową z eBay, Allegro, Empik Marketplace czy właśnie z Shopee. Ustawiasz jedną cenę, którą możesz dowolnie zmieniać, narzucasz marżę na produkty z wybranych hurtowni, tworzysz szablony opisów, a Sellasist dopasuje je automatycznie do produktów. Zarządzanie sprzedażą jeszcze nigdy nie było takie proste. Tym bardziej że zyskujesz również działania promocyjne, dzięki którym docierasz do znacznie szerszej grupy potencjalnych odbiorców. Oszczędzasz nakłady pracy i czas, bo Twój biznes w sieci prowadzi się praktycznie samodzielnie.

Jeśli chcesz wypróbować działanie Sellasist w ramach zintegrowanej sprzedaży, możesz to zrobić całkowicie za darmo. Po 30 dniach zdecydujesz, czy ta forma prowadzenia biznesu w internecie jest dla Ciebie optymalna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj