Integracja z hurtownią Incom

0
1415
integracja z hurtownią incom

Czy wiesz, dlaczego dropshipping cieszy się tak ogromną popularnością? Postaramy się to wytłumaczyć na przykładzie współpracy z hurtownią Incom. Jeśli planujesz działać w branży e-commerce, platforma sprzedażowa na Sellingo.pl pozwoli ci zintegrować sprzedaż z wybranymi przez Ciebie hurtowniami. Dzięki temu Twój sklep online będzie mógł oferować klientom szeroki asortyment danego rodzaju. Poznaj szczegóły.

Model sprzedażowy dropshipping

Dropshipping pozwala sprzedawać produkty, których e-sklep nie posiada fizycznie. Oznacza to, że towar wysyłany jest bezpośrednio z hurtowni, na przykład tej Incom. Dzięki temu sklep online nie generuje dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem magazynów i zatrudniania dodatkowego personelu, nie naraża się również na utratę towaru w przypadku braku jego sprzedaży.

Taka opcja pozwala współpracować jednocześnie z kilkoma podmiotami, dzięki czemu budowany jest szeroki asortyment sklepu internetowego. Wszystko to sprawia, że e-sklep zyskuje znacznie więcej klientów i może generować większe zyski.

Jak współpracować z hurtownią Incom?

Prowadząc e-sklep na platformie Sellingo współpraca z hurtownią Incom jest naprawdę prosta i przebiega wręcz automatycznie, bez większego zaangażowania właściciela sklepu online.

Aby otrzymać dostęp do oferty sprzedażowej hurtowni Incom, e-sklep musi wejść na jej stronę www, zarejestrować się w specjalnym panelu i wypełnić formularz, uzupełniając w nim dane dotyczące prowadzonej działalności. Po weryfikacji formularza zostaje wygenerowana umowa, którą należy podpisać i odesłać na adres hurtowni. Jeśli takie formalności zostaną spełnione, e-sklep otrzyma dostęp do pełnej bazy produktów. Co więcej, w ramach dropshippingu sklep online może korzystać również z tytułów i opisów produktów, zdjęć produktów oraz tabel, które uwzględniają wszelkie dane techniczne oferowanych dóbr.

Zalety integracji e-sklepu z hurtownią

Okazuje się, że e-sklep może liczyć nie tylko na wygodę prowadzenia działalności, minimalizowanie kosztów oraz maksymalizację zysków. Może również prężnie rozwijać się i uzyskiwać przewagę konkurencyjną poprzez korzystanie z innowacyjnych opcji. Czy wiesz, że sprzedaż we współpracy z hurtownią może odbywać się nie tylko na głównej stronie www sklepu internetowego, ale również na najpopularniejszych portalach aukcyjnych typu Allegro czy eBay? Dzięki temu z powodzeniem udaje się automatycznie łączyć różne kanały sprzedażowe, trafiając ze swoją oferta do jeszcze szerszego grona potencjalnych odbiorców.

Hurtownia Incom – krótka charakterystyka

Hurtownia Incom prężnie działa w branży IT i oferuje różnego rodzaju akcesoria, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, ale również dyski twarde czy serwerowe. Współpraca z hurtownią Incom na zasadach dropshippingu jest jedną z lepszych opcji dla e-sklepów, które chcą działać w tym sektorze rynku bez inwestowania środków w zakup towaru. Weźmy pod uwagę, że większość e-sklepów nie byłaby w stanie zaopatrzyć magazynów sklepowych ze względu na duże koszty inwestycyjne. Hurtownia Incom na szczęście wspiera nowoczesne modele współpracy, a dropshipping oferowany jest przez nią na naprawdę prostych zasadach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj