czwartek, 2 lutego, 2023
2.7 C
Warszawa

Integracja z hurtownią Incom

Czy wiesz, dlaczego dropshipping cieszy się tak ogromną popularnością? Postaramy się to wytłumaczyć na przykładzie współpracy z hurtownią Incom. Jeśli planujesz działać w branży e-commerce, platforma sprzedażowa na Sellingo.pl pozwoli ci zintegrować sprzedaż z wybranymi przez Ciebie hurtowniami. Dzięki temu Twój sklep online będzie mógł oferować klientom szeroki asortyment danego rodzaju. Poznaj szczegóły.

Model sprzedażowy dropshipping

Dropshipping pozwala sprzedawać produkty, których e-sklep nie posiada fizycznie. Oznacza to, że towar wysyłany jest bezpośrednio z hurtowni, na przykład tej Incom. Dzięki temu sklep online nie generuje dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem magazynów i zatrudniania dodatkowego personelu, nie naraża się również na utratę towaru w przypadku braku jego sprzedaży.

Taka opcja pozwala współpracować jednocześnie z kilkoma podmiotami, dzięki czemu budowany jest szeroki asortyment sklepu internetowego. Wszystko to sprawia, że e-sklep zyskuje znacznie więcej klientów i może generować większe zyski.

Jak współpracować z hurtownią Incom?

Prowadząc e-sklep na platformie Sellingo współpraca z hurtownią Incom jest naprawdę prosta i przebiega wręcz automatycznie, bez większego zaangażowania właściciela sklepu online.

Aby otrzymać dostęp do oferty sprzedażowej hurtowni Incom, e-sklep musi wejść na jej stronę www, zarejestrować się w specjalnym panelu i wypełnić formularz, uzupełniając w nim dane dotyczące prowadzonej działalności. Po weryfikacji formularza zostaje wygenerowana umowa, którą należy podpisać i odesłać na adres hurtowni. Jeśli takie formalności zostaną spełnione, e-sklep otrzyma dostęp do pełnej bazy produktów. Co więcej, w ramach dropshippingu sklep online może korzystać również z tytułów i opisów produktów, zdjęć produktów oraz tabel, które uwzględniają wszelkie dane techniczne oferowanych dóbr.

Zalety integracji e-sklepu z hurtownią

Okazuje się, że e-sklep może liczyć nie tylko na wygodę prowadzenia działalności, minimalizowanie kosztów oraz maksymalizację zysków. Może również prężnie rozwijać się i uzyskiwać przewagę konkurencyjną poprzez korzystanie z innowacyjnych opcji. Czy wiesz, że sprzedaż we współpracy z hurtownią może odbywać się nie tylko na głównej stronie www sklepu internetowego, ale również na najpopularniejszych portalach aukcyjnych typu Allegro czy eBay? Dzięki temu z powodzeniem udaje się automatycznie łączyć różne kanały sprzedażowe, trafiając ze swoją oferta do jeszcze szerszego grona potencjalnych odbiorców.

Hurtownia Incom – krótka charakterystyka

Hurtownia Incom prężnie działa w branży IT i oferuje różnego rodzaju akcesoria, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, ale również dyski twarde czy serwerowe. Współpraca z hurtownią Incom na zasadach dropshippingu jest jedną z lepszych opcji dla e-sklepów, które chcą działać w tym sektorze rynku bez inwestowania środków w zakup towaru. Weźmy pod uwagę, że większość e-sklepów nie byłaby w stanie zaopatrzyć magazynów sklepowych ze względu na duże koszty inwestycyjne. Hurtownia Incom na szczęście wspiera nowoczesne modele współpracy, a dropshipping oferowany jest przez nią na naprawdę prostych zasadach.

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas także tutaj:

174FaniLubię
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -

Latest Articles