Integracja z Empik Marketplace (Sellasist)

0
1253
integracja Empik Marketplace

Sellasist daje Ci możliwość podpięcia różnych kanałów sprzedażowych, żebyś w jednym panelu administracyjnym mógł z łatwością zarządzać swoją ofertą. Integracja z Empik Marketplace to kolejne narzędzie, aby zwiększyć sprzedaż i móc generować jeszcze większe zyski. Sprawdź, jakie to proste.

Sprzedaż w sklepie internetowym i innych kanałach sprzedażowych

Platforma Sellasist pozwala prowadzić sklep online według gotowego szablonu oraz ustawień, które dopasowujesz wedle indywidualnych potrzeb i oferty, jaką proponujesz potencjalnym klientom. To jednak nie wszystko, ponieważ panel pozwala Ci łączyć całą sieć sprzedaży, również z innymi platformami sprzedażowymi, na przykład Allegro, eBay, Amazon, Shopee i właśnie Empik Marketplace. Synchronizacja produktów i kontrola stanów magazynowych w jednym miejscu pozwoli Ci efektywniej zarządzać ofertą i znacznie skróci czas potrzebny na techniczną obsługę Twojej sprzedaży. Dzięki Sellasist dotrzesz do znacznie szerszej grupy odbiorców i zwiększysz swoje zyski przy minimalizacji kosztów.

Wystaw oferty na Empik Marketplace automatycznie

Wszystkie wskazane przez Ciebie produkty mogą być wystawiane automatycznie na Empik Marketplace razem ze szczegółowymi opisami, jakie dostępne są w bazie Sellasist. Co więcej, sprzedaż zakończy się i wznowi samodzielnie, zgodnie ze stanami magazynowymi w Twoim systemie lub magazynie hurtowni.

Ponadto, w ramach tego samego systemu możesz zautomatyzować integrację z różnymi systemami, takimi jak kurierzy, płatności, platformy sprzedażowe, sklepy internetowe, hurtownie, systemy magazynowo-księgowe. Możesz samodzielnie ustalać cenę, zmieniać ją dla każdego produktu oraz zautomatyzować naliczaną marżę. To świetna opcja, jeśli Twój system sprzedażowy jest zintegrowany z jedną z hurtowni w ramach korzystania z platformy Sellasist.

Automatyczna księgowość

Sellasist umożliwia łatwe rozliczenia dokumentów handlowych i komunikację z klientem. W prosty sposób możesz prowadzić swoją księgowość oraz generować niezbędne dokumenty dotyczące sprzedaży zintegrowanej z Empik Marketplace. Dostępne masz opcje nie tylko w ramach aktualizacji produktów, ich opisów czy cen, ale możesz zmieniać także statusy płatności, generować i drukować faktury oraz listy przewozowe czy ustawić automatyczne powiadomienia dla klientów, którzy dokonali zamówień.

Wszystko to sprawia, że zdobywasz kolejny kanał sprzedażowy bez żadnych obciążeń, za to z ogromnym potencjałem Twojej e-działalności. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa platforma Sellasist oraz integracja licznych kanałów sprzedażowych, nie tylko szablonu e-sklepu, wypróbuj platformę przez 30 dni za darmo. Przekonaj się, jak proste może być prowadzenie własnego biznesu w sieci. Rozwijaj swoją działalność w branży e-commerce, która w ostatnim czasie wykazuje ogromny potencjał. Tendencje zakupowe Polaków uległy znaczącym zmianom na korzyść realizacji zamówień online i nic nie wskazuje na to, aby mogło się to zmienić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj