Integracja z Comfino na Sellingo

0
1245
płatności comfino

Serwis finansowy Comperia.pl wprowadził opcję Comfino dla branży e-commerce w 2021 roku. Jeśli prowadzisz e-sklep, sprawdź, dlaczego warto wdrożyć system, który pozwoli na wygodne płatności Twoim klientom i da im wybór w zakresie komfortowego realizowania transakcji wszystkich zamówień. Jak zintegrować system Comfino z platformą sklepu online Sellingo.pl? Szczegółowe informacje w tym zakresie poznasz poniżej.

Co to jest Comfino?

Comfino to specjalny system, który skupia produkty finansowe różnych banków oraz grupy FinTechów. Dzięki temu dostarcza różne możliwości płatności, z których dowolnie mogą korzystać klienci e-sklepów wedle własnych preferencji. Uznaje się, że Comfino jest jednym z najlepszych systemów, który wspiera branżę e-commerce i zwiększa jej pozycję na rynku.

Dlaczego warto wdrożyć Comfino?

Przede wszystkim należy wspomnieć, że prowadząc e-sklep na platformie Sellingo.pl, integracja z Comfino jest niezwykle prosta, a właściciel sklepu online musi działać krok po kroku zgodnie z instrukcją w ustawieniach. Instalacja systemu nie jest problematyczna, za to wiąże się z natychmiastowymi korzyściami.

Co ważne, Comfino pozwala tworzyć wizerunek e-sklepu nowoczesnego, który dba o klienta i spełnianie jego potrzeb. Klient decyduje z jakiej formy płatności odroczonych korzysta: raty 0%, niskie raty, kup teraz, zapłać za 30 dni a może finansowania dla firm.

Istotne są również preferencje, które świadczą o praktycznej wygodzie samego właściciela e-sklepu, jeśli uwzględnia się aspekty czysto techniczne. Sklep internetowy nie musi podejmować współpracy z każdym bankiem osobno, nie musi też ubiegać się o współpracę na dobrych warunkach z firmami pożyczkowymi, które mogłyby oferować klientom finansowanie transakcji zakupowych. Comfino to pakiet różnorodnych usług finansowych w pigułce.

Co oferuje Comfino?

Standardowe przelewy za zakupy w sklepie www to nie wszystko. Okazuje się, że integracja e-sklepu z Comfino może przynieść znacznie więcej korzyści, zarówno dla klientów, jak i właściciela podmiotu działającego w branży e-commerce. Co jeszcze oferuje Comfino? Obfity worek dodatkowych bonusów zawiera między innymi:

  • możliwość realizowania zakupów na nieoprocentowane raty. Sprzedający od razu otrzymuje zapłatę za towar, a kupujący spłaca płatność w nieoprocentowanych ratach,
  • Kup teraz, zapłać później – to opcja, dzięki której klient otrzymuje zamówiony towar od razu, natomiast na zapłatę ma 30 dni i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów,
  • finansowanie firm. Comfino oferuje pożyczki dla firm, co sprawdza się doskonale na przykład przy okazji dużych zamówień biznesowych.

Czy wiesz, że jako właściciel e-sklepu nie zapłacisz zupełnie nic za integrację systemu Comfino? Do tego masz szansę zwiększyć sprzedaż nawet o 30% i na pewno wyeliminujesz efekt tzw. porzuconych koszyków, czyli niezrealizowanych transakcji. Co ważne, zachęcisz do regularnych zakupów tych stałych oraz nowych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj