Inpost Kurier i Inpost Paczkomaty a koronawirus

0
2201
inpost paczkomaty koronawirus

Firma InPost nie próżnuje i w związku z panującą pandemią koronawirusa wdraża procedury, które mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby oraz zachowanie funkcjonowania dostaw, a także bezpieczeństwa odbiorców przesyłek. Specjalne działania kryzysowe zostały wprowadzone na rozmaitych szczeblach działalności przedsiębiorstwa. Podmiot wprowadza szereg przedsięwzięć o charakterze informacyjnym oraz prewencyjnym zarówno dotyczących profilaktyki, jak i postępowania w przypadku podejrzenia zarażenia koronawirusem.

InPost a pandemia koronawirusa – garść przydatnych informacji

Kurierzy zostali przeszkoleni z zakresu procedur prewencyjnych. Dokonano również zakupu maseczek higienicznych, które mają być przekazane kurierom. W oddziałach oraz sortowniach InPost pojawiły się dozowniki z płynami odkażającymi. Dzięki temu zarówno osoby zatrudnione w firmie, jak i goście zewnętrzni mogą dezynfekować ręce w trosce o aspekt higieniczny profilaktyki skierowanej przeciwko koronawirusowi. Kolejną procedurą jest codzienne mierzenie temperatury pracownikom oddziałów i sortowni, aby monitorować sytuację na bieżąco i reagować w razie podejrzenia o zarażenie koronawirusem. Firma trzyma rękę na pulsie i będzie wprowadzać następne zabezpieczenia w razie potrzeby. Z perspektywy klientów z pewnością istotna może być informacja, że otrzymali oni możliwość przekierowania przesyłki, na którą oczekują, do Paczkomatu. Można ją tam odebrać w wygodny sposób.

Osoby korzystające z usług firmy InPost mogą liczyć na odpowiedzialne podejście firmy do problemu pandemii, z którą aktualnie się mierzymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj