Hurtownia Rekman – współpraca w formie dropshipping

0
2131
hurtownia rekman - dropshipping

Od momentu ogłoszenia światowej pandemii koronawirusa, zyski sklepów online zwiększyły się co najmniej kilkukrotnie. Nawet 70% użytkowników sieci potwierdza, że przynajmniej raz w miesiącu realizuje zakupy w internecie. Nie ma w tym nic dziwnego, bo transakcje w sieci są nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe. Jeśli myślisz o otwarciu biznesu w wirtualnym świecie, zastanów się nad opcją współpracy w formie dropshippingu. Taką oferuje między innymi jedna z największych hurtowni zabawek Rekman.

 

Zabawki w branży e-commerce

To właśnie produkty dla dzieci cieszą się ogromną popularnością, jeśli pod uwagę weźmiemy liczbę realizowanych w sieci zamówień. Zabawki mogą być towarem względnie bezpiecznym, ponieważ są zawsze potrzebne i moda na nie nie przemija.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem e-sklepu, potrzebujesz solidnego, uczciwego partnera, z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i stabilną sytuacją na rynku. Hurtownia Rekman działa nieprzerwanie od 1992 roku, a dzisiaj oferuje zabawki ponad 600 marek. W jej asortymencie znaleźć można blisko 20 000 różnych zabawek dla dzieci w różnym przedziale wiekowym – to także zabawki kreatywne, edukacyjne, wspierające rozwój maluchów.

 

Współpraca w formie dropshipping – na czym polega?

Nie musisz zatrudniać kadry pracowników ani wydawać kroci na magazyn. Nie musisz nawet posiadać środków, by otworzyć sklep online. Krainę zabawek udostępnia Rekman, a Ty jesteś jedynie pośrednikiem. Hurtownia przyjmie zamówienie od Twoich klientów i wyśle paczkę, udostępni Ci też zdjęcia towaru, które wrzucisz na stronę www sklepu, a nawet szczegółowe opisy każdego produktu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. To świetny pomysł na biznes przy minimalnych kosztach, za to ogromnych możliwościach generowania dużego zysku.

 

Sklep na Sellingo i współpraca z Rekman

Prowadzisz sklep internetowy na platformie Sellingo? Możesz z łatwością nawiązać współpracę z hurtownią zabawek Rekman i czerpać z niej jeszcze więcej korzyści. Co istotne, Sellingo oferuje pełną integrację systemu z tym producentem, co z kolei pozwala na automatyzację procesu sprzedaży w modelu dropshipping.

Jakie korzyści uzyskasz? Otrzymasz gotowe bazy produktów, kategorie z towarem będą na bieżąco aktualizowane, tak samo jak ceny, a nowy towar dodany zostanie automatycznie. Co więcej, to Ty ustalisz marżę, zarówno w Twoim sklepie na stronie www, jak i na Allegro, jeśli również tam prowadzisz sprzedaż.

Współpraca jest naprawdę prosta – wysyłasz złożone przez klienta zamówienie do Rekman, możesz śledzić losy przesyłki, takie informacje otrzyma także zamawiający. Aby móc działać właśnie w ten zautomatyzowany sposób, przy minimalnym wysiłku i nakładzie czasu oraz minimalnych kosztach, wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Sellasist – to ona zintegruje Twój e-sklep na Sellingo z ofertą hurtowni Rekman. Warto tutaj nadmienić, że Sellingo oferuje podobne współprace z ponad 100 różnymi hurtowniami, a te można w dogodny sposób prowadzić jednocześnie, by zwiększać dochody z internetowej działalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj