Gotowe szablony dla sklepów internetowych – dlaczego warto?

0
102
szablon sklep internetowy

Wszyscy znamy frazes – Nie oceniaj książki po okładce, niestety nie sprawdza się on w przypadku e-commerce, a potencjalny klient szybko oceni Twój sklep internetowy na podstawie wyglądu strony głównej lub chociażby karty produktu, do której trafił, szukając pożądanego towaru.

Aby osiągnąć efekt estetycznego, klarownego i przystępnego dla użytkownika interfejsu i wyglądu Twojego sklepu internetowego, z pomocą przychodzi gotowe rozwiązanie oprogramowania dla e-commerce typu SaaS, takiego jak Sellingo.

Czym jest Sellingo?

Sellingo to gotowe oprogramowanie do stworzenia sklepu internetowego o niewygórowanym cenowo abonamencie, na który może sobie pozwolić tak naprawdę każdy, kto chce spróbować swoich sił z e-handlem.

Sellingo pozwoli Ci na zbudowanie witryny oraz zaplecza Twojego sklepu internetowego. Bez problemu, nie będąc nawet orłem IT, poradzisz sobie z jego założeniem, przechodząc przez parę prostych kroków, o których więcej pisaliśmy już – w grudniowym artykule: Tworzenie sklepu internetowego krok po kroku – przewodnik po funkcjonalności Sellingo

Gotowe szablony Sellingo – dlaczego warto?

Kiedy już wiesz czym jest Sellingo, możemy wrócić do wątku głównego, a więc szablonów. Dzięki gotowym szablonom oprogramowań abonamentowych typu SaaS nie potrzebujesz drogich usług grafika. Samodzielnie jesteś w stanie uzyskać profesjonalny design, funkcjonalność i przystosować wygląd sklepu do Twojej branży handlowej lub indywidualnie według własnego gustu!

Szablony skórek Sellingo to między innymi:

 1. Responsywność – to bardzo ważna cecha w czasach tzw. m-commerce, czyli kupowania za pomocą smartphone’ów lub innych urządzeń mobilnych. Polegając na skórkach Sellingo, masz pewność, że Twój sklep internetowy będzie wyświetlać treści odpowiednio na użytych przy jego wyświetlaniu urządzeń.
 2. Dzięki prostemu konfiguratorowi stworzysz sklep, o jakim marzyłeś! Z Sellingo możesz:
 • Zmienić układ nagłówka strony.
 • Wybrać rozkład bannerów na stronie głównej.
 • Wybrać odpowiednie dla Ciebie czcionki.
 • Określić preferowany styl prezentacji listy produktów.
 • Swobodnie dostosować kolorystykę, praktycznie każdego elementu witryny.
 • Aktywować i dezaktywować poszczególne moduły.
 • Prezentować treści wybranych kategorii i wyróżnionych produktów na stronie głównej sklepu.
 • Dopasować informacje wyświetlane w kartach produktu.
 • Implementować własne style CSS.
 1. Z Sellingo stworzysz samodzielnie kreacje banerów reklamowych! Zajmie Ci to kilka minut, a co najważniejsze, unikniesz zlecania projektu  grafikowi.
 2. Przemyślany układ kart produktów. Najistotniejsze elementy zostały rozmieszczone dokładnie tam, gdzie potencjalni klienci oczekują ich znalezienia. Przedstawienie klarownej oferty stanowi jeden z kluczowych czynników przyczyniających się do osiągnięcia sukcesu.

Podsumowując – gotowe szablony dla sklepów internetowych – czy warto?

Nasza odpowiedź to – tak, warto. Gotowe szablony to komfort – nie potrzebujesz pomocy osób trzecich, ani dużych sum pieniędzy, aby stworzyć e-commerce, którego potrzebujesz i który spełni oczekiwania Twoich klientów. Rozwiązania abonamentowych oprogramowań SaaS, takich jak Sellingo to gwarancja responsywności i przemyślanych rozwiązań opracowanych przez specjalistów.

Nie czekaj, do sukcesu w e-commerce potrzebujesz jedynie dobrego pomysłu, dostępu do internetu i odpowiedniego oprogramowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj