wtorek, 28 marca, 2023
-0.9 C
Warszawa

Dropshipping z hurtownią AB – integracja z Sellasist

Forma sprzedaży zgodna z dropshippingiem cieszy się coraz większą popularnością. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, ponieważ generowane zyski przychodzą naprawdę w łatwy sposób. E-sklep nie posiada fizycznie towaru, ale ten wysyłany jest do klienta prosto z hurtowni. Dzięki temu działalność nie wymaga posiadania powierzchni magazynowej ani skomplikowanych działań logistycznych. Dostawą zajmuje się dana hurtownia, z którą współpracuje właściciel sklepu www. Na czym dokładnie polega ten model sprzedażowy we współpracy z hurtownią AB? Jak integrować sprzedaż z popularnymi portalami aukcyjnymi? Dowiedz się więcej i rozwijaj swój e-sklep.

Jak przebiega współpraca z hurtownią AB?

Aby otrzymać dostęp do oferty sprzedażowej hurtowni AB, e-sklep musi wejść na jej stronę www, zarejestrować się w specjalnym panelu i wypełnić formularz, uzupełniając w nim dane dotyczące prowadzonej działalności. Po weryfikacji formularza zostaje wygenerowana umowa, którą należy podpisać i odesłać na adres hurtowni. Jeśli takie formalności zostaną spełnione, e-sklep otrzyma dostęp do pełnej bazy produktów. Co więcej, w ramach dropshippingu sklep online może korzystać również z tytułów i opisów produktów, zdjęć produktów oraz tabel, które uwzględniają wszelkie dane techniczne oferowanych dóbr.

Co zyskujesz dzięki integracji e-sklepu z hurtownią AB?

Twoi potencjalni klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktowej danego rodzaju. Co więcej, znacznie skraca się proces dostawy, ponieważ zamówienie wysyłane jest od razu z hurtowni.

Warto podkreślić, że integracja działalności e-sklepu z hurtownią AB nie polega jedynie na przedstawianiu oferty w panelu sprzedażowym sklepu online. Z łatwością udaje się integrować ofertę i wystawiać produkty również na Marketplace, Allegro, eBay czy Amazon.

I to jeszcze nie wszystko, bo Sellasist pozwala integrować i aktualizować automatycznie co 30 minut wszystkie stany magazynowe, zamówienia są automatycznie przesyłane do hurtowni, a ich stan na bieżąco modyfikowany. Dzięki temu wiadomo, na jakim etapie realizacji jest dane zamówienie.

Najlepsze funkcje Sellasist w ramach integracji z hurtownią AB

Przede wszystkim integracja Sellasist z hurtownią AB pozwala maksymalizować zyski ze sprzedaży i rozwijać e-sklep. Do najważniejszych funkcji, z jakich można dowolnie korzystać, zalicza się dowolne i automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów, synchronizacja cen i stanów magazynowych czy ustalanie marży i automatyczne wystawianie ofert na popularnych portalach aukcyjnych i sprzedażowych.

Warto podkreślić, że wszystkie zamówienia zostaną automatycznie przekazywane do hurtowni, ale sklep online ma nad nimi pełną kontrolę. Co więcej, produkty z hurtowni można również rezerwować. To świetna opcja, jeśli klient nie opłaca zamówienia od razu, ale chce zrealizować zakup w późniejszym terminie.

Integracja Sellasist z hurtownią AB

Musisz wiedzieć, że w ramach dropshippingu możesz współpracować z co najmniej kilkoma hurtowniami jednocześnie, dzięki czemu rozwiniesz swój asortyment i zwiększysz liczbę potencjalnych klientów. Aby móc zintegrować Sellasist z hurtownią AB wystarczy, że dodasz nową hurtownię i aktywujesz ją z listingu dostępnych podmiotów. Ta prosta współpraca kosztuje 60 złotych miesięcznie i trzeba przyznać, że jest niezwykle opłacalna.

Dlaczego warto wybrać akurat hurtownię AB? To jedna z największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie. Hurtownia posiada w swojej ofercie ponad 100 tysięcy produktów i działa na rynku już od ponad 30 lat.

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas także tutaj:

174FaniLubię
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -

Latest Articles