Dropshipping z hurtownią AB – integracja z Sellasist

0
1691
integracja z hurtownią AB

Forma sprzedaży zgodna z dropshippingiem cieszy się coraz większą popularnością. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, ponieważ generowane zyski przychodzą naprawdę w łatwy sposób. E-sklep nie posiada fizycznie towaru, ale ten wysyłany jest do klienta prosto z hurtowni. Dzięki temu działalność nie wymaga posiadania powierzchni magazynowej ani skomplikowanych działań logistycznych. Dostawą zajmuje się dana hurtownia, z którą współpracuje właściciel sklepu www. Na czym dokładnie polega ten model sprzedażowy we współpracy z hurtownią AB? Jak integrować sprzedaż z popularnymi portalami aukcyjnymi? Dowiedz się więcej i rozwijaj swój e-sklep.

Jak przebiega współpraca z hurtownią AB?

Aby otrzymać dostęp do oferty sprzedażowej hurtowni AB, e-sklep musi wejść na jej stronę www, zarejestrować się w specjalnym panelu i wypełnić formularz, uzupełniając w nim dane dotyczące prowadzonej działalności. Po weryfikacji formularza zostaje wygenerowana umowa, którą należy podpisać i odesłać na adres hurtowni. Jeśli takie formalności zostaną spełnione, e-sklep otrzyma dostęp do pełnej bazy produktów. Co więcej, w ramach dropshippingu sklep online może korzystać również z tytułów i opisów produktów, zdjęć produktów oraz tabel, które uwzględniają wszelkie dane techniczne oferowanych dóbr.

Co zyskujesz dzięki integracji e-sklepu z hurtownią AB?

Twoi potencjalni klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktowej danego rodzaju. Co więcej, znacznie skraca się proces dostawy, ponieważ zamówienie wysyłane jest od razu z hurtowni.

Warto podkreślić, że integracja działalności e-sklepu z hurtownią AB nie polega jedynie na przedstawianiu oferty w panelu sprzedażowym sklepu online. Z łatwością udaje się integrować ofertę i wystawiać produkty również na Marketplace, Allegro, eBay czy Amazon.

I to jeszcze nie wszystko, bo Sellasist pozwala integrować i aktualizować automatycznie co 30 minut wszystkie stany magazynowe, zamówienia są automatycznie przesyłane do hurtowni, a ich stan na bieżąco modyfikowany. Dzięki temu wiadomo, na jakim etapie realizacji jest dane zamówienie.

Najlepsze funkcje Sellasist w ramach integracji z hurtownią AB

Przede wszystkim integracja Sellasist z hurtownią AB pozwala maksymalizować zyski ze sprzedaży i rozwijać e-sklep. Do najważniejszych funkcji, z jakich można dowolnie korzystać, zalicza się dowolne i automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów, synchronizacja cen i stanów magazynowych czy ustalanie marży i automatyczne wystawianie ofert na popularnych portalach aukcyjnych i sprzedażowych.

Warto podkreślić, że wszystkie zamówienia zostaną automatycznie przekazywane do hurtowni, ale sklep online ma nad nimi pełną kontrolę. Co więcej, produkty z hurtowni można również rezerwować. To świetna opcja, jeśli klient nie opłaca zamówienia od razu, ale chce zrealizować zakup w późniejszym terminie.

Integracja Sellasist z hurtownią AB

Musisz wiedzieć, że w ramach dropshippingu możesz współpracować z co najmniej kilkoma hurtowniami jednocześnie, dzięki czemu rozwiniesz swój asortyment i zwiększysz liczbę potencjalnych klientów. Aby móc zintegrować Sellasist z hurtownią AB wystarczy, że dodasz nową hurtownię i aktywujesz ją z listingu dostępnych podmiotów. Ta prosta współpraca kosztuje 60 złotych miesięcznie i trzeba przyznać, że jest niezwykle opłacalna.

Dlaczego warto wybrać akurat hurtownię AB? To jedna z największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie. Hurtownia posiada w swojej ofercie ponad 100 tysięcy produktów i działa na rynku już od ponad 30 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj