Darmowy certyfikat SSL

0
2228
darmowy certyfikat ssl

Co odstrasza użytkowników sieci i skutecznie zniechęca przed odwiedzeniem danej witryny internetowej? Informacja w pasku URL o tym, że dana strona www może być niebezpieczna. Okazuje się, że taki zapis powoduje natychmiastowe wyjście ze sklepu online. Dlaczego taki napis w ogóle się pojawia? Ponieważ witryna nie posiada certyfikatu SSL. Współpracując z Sellingo Twój sklep online może uzyskać taki zupełnie bezpłatnie. Dowiedz się więcej już teraz i ciesz się wzrastającą liczbą klientów.

 

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL to potwierdzenie wiarygodności Twojej strony www. Warto uzyskać go od niezależnego podmiotu, który czuwa nad bezpieczeństwem witryny w procesie pomiędzy odwiedzającym sklep online a serwerem. Certyfikat SSL sprawia, że przesyłane dane drogą elektroniczną są chronione. Sam certyfikat jest kluczem poufności transferu przekazywanych informacji. Nie ma wątpliwości, że każdy sklep www powinien go posiadać.

 

Jak zdobyć certyfikat SSL za darmo?

Sellingo oferuje dogodne pakiety, dzięki którym Twoja sprzedaż w internecie generuje coraz większe zyski, a samo prowadzenie sklepu online staje się naprawdę proste, wręcz automatyczne. Jako jeden z nielicznych dostawców oferuje w abonamencie za darmo certyfikat SSL. Propozycje Sellingo są różne, to aż cztery różne pakiety, które można dobierać wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Bez względu na to, na jaką współpracę się zdecydujesz, darmowy certyfikat SSL jest zawsze gwarantowany.

 

Dlaczego warto mieć certyfikat SSL?

Już na początku wspomnieliśmy, że brak certyfikatu SSL niekorzystnie wpływa na wiarygodność witryny internetowej, przez co użytkownicy sieci tracą zaufanie do sklepu i nie korzystają z jego oferty. Brak certyfikatu SSL przekłada się więc na znacznie niższą sprzedaż oraz mniejsze zyski.

Ale to nie wszystko, bo przez brak certyfikatu SSL sklep jest też mniej widoczny w internecie. Okazuje się, że wpływa od na pozycjonowanie sklepu. Dobrze zabezpieczony sklep certyfikatem SSL znajduje się wyżej w rankingach wyszukiwarki Google. To istotne, chociażby biorąc pod uwagę przewagę konkurencyjną oraz zainteresowanie potencjalnych klientów. Musisz wiedzieć, że zwiększony współczynnik odrzuceń, czyli zachowania użytkowników sieci, kiedy strona pojawia się jako ta niebezpieczna, także ma wpływ na wyniki wyszukiwania.

 

Pamiętaj, że na powodzenie sprzedaży w Twoim sklepie online wpływ ma nie tylko atrakcyjny asortyment. Istnienie biznesu w internecie jest zależne od wielu czynników. Nie ma wątpliwości, że potencjalny klient zwraca uwagę na zabezpieczenia witryny. Gwarancja poufności danych w obliczu konieczności rejestracji konta, wysyłania formularza zakupowego czy realizowania transakcji płatniczych za pośrednictwem sieci jest nierzadko priorytetem. Certyfikat SSL zapewnia optymalną ochronę, warto zdecydować się na taką opcję, tym bardziej że Sellingo oferuje ją w pakiecie, zupełnie za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj