Bank Millennium ponownie oferuje 200 zł premii za założenie konta! Nie strać okazji – zyskaj i Ty!

0
1777
millennium bank premia za konto

Konto Millennium – Promocja 200 złotych

Planujesz otworzyć konto bankowe bez zbędnych kosztów, za to z multum korzyści? Teraz możesz to zrobić, a do tego Bank Millennium wynagrodzi Ci Twój wybór pokaźną sumką. Wystarczy, że złożysz wniosek do 27 Marca 2020 roku o Konto 360° lub Konto 360° Student. Jeśli zapoznasz się z regulaminem i warunkami umowy oraz podpiszesz ją nie później niż do dnia 31 Marca 2020 roku, specjalna premia w wysokości 200 złotych znajdzie się na Twoim rachunku.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Przede wszystkim, poniżej znajduje się specjalny link, za pośrednictwem którego będziesz mógł założyć konto na preferencyjnych warunkach.

Kliknij tutaj:

Po otworzeniu nowego okna na stronie banku, kliknij: „Załóż konto” – następnie należy postępować zgodnie z instrukcją. Zaznaczamy w jakiej formie chcemy otrzymać dokumenty (kurier czy podpisanie w oddziale banku)? Wpisujecie podstawowe dane potrzebne do założenia konta. Akceptujecie zgody przetwarzania danych osobowych i tyle, reszta odbywa się już w oddziale bądź przy kurierze podczas podpisywania dokumentów 🙂

Przeczytaj poniżej, jakie szczegółowe warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię na konto – na prawdę nie jest to trudne!

Bank Millenium nagradza premią w wysokości 200 złotych wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie konta wraz z kartą. Specjalna promocja dotyczy tylko tych klientów, którzy założą aplikację mobilną – dzisiaj dla większości posiadaczy kont bankowych jest to już standard.

Co jeszcze trzeba zrobić? W Kwietniu należy skorzystać z karty płatniczej przypisanej do rachunku przynajmniej raz bądź wykorzystać płatność BLIK również raz. Już wtedy na konto wpłynie 100 złotych. Kolejne 100 złotych zostanie dostarczone niezwłocznie, jeśli tylko ten sam warunek klient spełni w maju oraz w czerwcu. Dodatkowym warunkiem jest konieczność zaksięgowania wpływów w danym miesiącu w wysokości co najmniej 1 000 złotych.

Kto otrzyma 200 złotych od Banku Millenium?

Nowa promocja, zgodnie z którą bank wypłaci nagrodę w postaci 200 złotych, dedykowana jest tylko nowym klientom Millenium. Osoba, która zakłada Konto 360° lub Konto 360° Student nie może posiadać żadnego produktu banku w okresie ostatniego roku.

Co ciekawe, Bank Millenium i premia w wysokości 200 złotych to aktualnie jedna z lepszych ofert na rynku. Przypomnijmy, że nagroda dostarczana jest bez żadnych kosztów, bo Konto 360° lub Konto 360° Student uruchamiane i prowadzone są zupełnie za darmo.

millennium bank premia za konto

Oferta w kilku najważniejszych punktach – jak zdobyć 200 zł za założenie konta w Millennium Banku:

  • nie możecie być Klientem banku od przynajmniej roku czasu.
  • zakładane konto jest w pełni darmowe!
  • miesięczne wpływy przez minimum najbliższe 3 miesiące musza być w wysokości 1000 zł (miesięcznie).
  • musicie wykonać jedną płatność karta (lub BLIKiem) miesięcznie w 3 najbliższych miesiącach (kwiecień, maj i czerwiec)
  • To wszystko 🙂 Dwie stówki trafiają do Was na konto 🙂

 

Podzielcie się proszę w komentarzu, jak Wam się podoba a oferta i czy chcecie aby publikować kolejne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj