Automatyczna obsługa aukcji

0
1893
automatyczna obsługa aukcji

Poznaj internetowego menadżera sprzedaży Sellasist. Dowiedz się, na co możesz liczyć, korzystając z platformy sprzedażowej Sellingo. Zarządzanie sprzedażą i całym asortymentem sklepu online oraz aukcjami w sieci jeszcze nigdy nie było takie proste. Poznaj najważniejsze zalety automatycznej obsługi.

Cała sprzedaż w jednym miejscu

Dzięki Sellasist obsługujesz automatycznie wszystkie aukcje, nawet te oferowane na różnych kontach aukcyjnych. Ustawiasz parametry funkcjonowania wedle indywidualnych preferencji. Twój menadżer będzie zarządzać całą sprzedażą, całym asortymentem, oszczędzając Twój czas i Twoje pieniądze, pozwalając ci zwiększać zyski.

Obsługa aukcji jeszcze nigdy nie była taka prosta

Sellasist pozwala na automatyzację wszystkich procesów, jakie wiążą się z obsługą aukcji. Zintegrujesz je z kurierami, opcjami dostawy, hurtowniami, magazynami, Twoim e-sklepem. Zautomatyzowane zostanie tworzenie dokumentów sprzedażowych oraz cały proces obsługi płatności. Możesz ustawić Autorespondera do automatycznych wiadomości i prowadzenia dyskusji z potencjalnymi klientami. Zintegrujesz nie tylko e-sklep z Allegro, ale również eBay czy Amazon. Możesz zintegrować swoje oferty sprzedażowe z porównywarkami cenowymi, jak Ceneo czy Okazje.

Pomoc asystenta sprzedażowego

Twój internetowy menadżer sprzedaży może działać, dokładnie tak jak chcesz. Zawsze możesz poprosić o wsparcie, jeśli masz problem w dokonaniu optymalnych ustawień. Dla klientów Sellasist została uruchomiona linia telefoniczna, zapytania można wysyłać też mailowo. Co więcej, na kanale YouTube znajdziesz mnóstwo przydatnych tutoriali, organizowane są również webinaria na żywo, a na stronie funkcjonuje panel usług z opisem wszystkich ustawień.

Dlaczego warto stawiać na automatyczną obsługę aukcji?

Internetowy menadżer usprawni Twoją pracę, skróci czas obsługi klienta, wyręczy Cię w licznych zadań. Będziesz mógł zająć się rzeczywistą działalnością firmy, aukcje będą windować w górę, a e-sklep zyska pozytywny wizerunek i renomę.

Jeśli nie jesteś pewny współpracy, zawsze możesz wypróbować tego rodzaju automatyzację przez 30 dni całkowicie za darmo. Przekonasz się, jak proste jest prowadzenie sklepu online oraz oferowanie produktów czy usług na internetowych aukcjach. Automatyczna obsługa pozwoli niwelować wszelkie błędy, również te w księgowaniu czy dotyczące stanów magazynowych. Unikniesz problemu z dostawcami, wysyłką i zwrotami.

Z drugiej strony musisz wiedzieć, że aukcje internetowe mogą być świetną promocją dla Twojego e-sklepu, nierzadko generują też większą część zysku. Sam sklep online może nie wystarczyć, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Platformy aukcyjne są doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży i naprawdę tanią reklamę. To idealny zabieg w początkowym etapie prowadzenia firmy, ale nie tylko. Dzięki automatycznej, a więc sprawnej i bezproblemowej obsłudze decydują się na taki również działalności z wieloletnim doświadczeniem, które chcą się rozwijać i przewyższać konkurencję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj