Allegro wprowadziło warianty dla produktów

0
2569
Allegro.pl

Po dłuższym okresie, Allegro.pl obserwując trendy w oprogramowaniu sprzedażowym jak i wychodząc ku zapotrzebowaniu swoich Klientów (sprzedawców w serwisie Allegro.pl), zostały w końcu wprowadzone warianty do produktów.

Jest to bardzo dobra informacja dla osób, które prowadzą szerszą sprzedaż produktów różniących się rozmiarem, kolorem, fasonem czy modelem.
Teraz w stosunkowo prosty sposób, poprzez ’Menedżera Sprzedaży’ Allegro można dodać cechy do poszczególnych produktów (zakładka: Ustawienia -> Produkty -> Cechy produktu). Następnie w zakładce „Produkty” wskazujemy które cechy mają być brane pod uwagę w przypadku określonego asortymentu (np. model, fason, kolor, marka, rozmiar). Aby określić konkretne warianty względem danych produktów należy przejść do zakładki „Opcje produkty -> Warianty” na karcie produktu i w tym tez miejscu ustawić potrzebne nam cechy.

Dodatkowa funkcja jak najbardziej przydatna. Ciekawe jednak jest to, że prywatne firmy ze swoimi produktami i narzędziami potrafiły szybciej wyjść na przeciw zapotrzebowaniu rynku, i na ten przykład sellasist.pl posiada już taką funkcję (wariantów, do każdego rodzaju produktu i kategorii) od dłuższego czasu :).
O samym produkcie sellasist.pl już niedługo będzie więcej, jestem w trakcie pisania recenzji tego rozbudowanego narzędzia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj