wtorek, 30 maja, 2023
21.8 C
Warszawa

Allegro wprowadziło warianty dla produktów

Po dłuższym okresie, Allegro.pl obserwując trendy w oprogramowaniu sprzedażowym jak i wychodząc ku zapotrzebowaniu swoich Klientów (sprzedawców w serwisie Allegro.pl), zostały w końcu wprowadzone warianty do produktów.

Jest to bardzo dobra informacja dla osób, które prowadzą szerszą sprzedaż produktów różniących się rozmiarem, kolorem, fasonem czy modelem.
Teraz w stosunkowo prosty sposób, poprzez ‘Menedżera Sprzedaży‘ Allegro można dodać cechy do poszczególnych produktów (zakładka: Ustawienia -> Produkty -> Cechy produktu). Następnie w zakładce “Produkty” wskazujemy które cechy mają być brane pod uwagę w przypadku określonego asortymentu (np. model, fason, kolor, marka, rozmiar). Aby określić konkretne warianty względem danych produktów należy przejść do zakładki “Opcje produkty -> Warianty” na karcie produktu i w tym tez miejscu ustawić potrzebne nam cechy.

Dodatkowa funkcja jak najbardziej przydatna. Ciekawe jednak jest to, że prywatne firmy ze swoimi produktami i narzędziami potrafiły szybciej wyjść na przeciw zapotrzebowaniu rynku, i na ten przykład sellasist.pl posiada już taką funkcję (wariantów, do każdego rodzaju produktu i kategorii) od dłuższego czasu :).
O samym produkcie sellasist.pl już niedługo będzie więcej, jestem w trakcie pisania recenzji tego rozbudowanego narzędzia.

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Znajdziesz nas także tutaj:

174FaniLubię
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -

Latest Articles