Allegro biznes a integracja z Sellingo

0
2334
allegro biznes

Sellingo oferuje nie tylko prostą w obsłudze platformę do prowadzenia sklepów online. Umożliwia także integrację procesów sprzedażowych z Allegro.pl. Pełna synchronizacja i aktualizacja danych z serwerem , to niejedyne proponowane działania, dzięki którym można generować wysoką sprzedaż, a tym samym coraz większe zyski. Dowiedz się, jak komfortowo można prowadzić biznes na Allegro przy współpracy z Sellingo.

 

Oszczędność czasu

Jedno kliknięcie a zaznaczona przez Ciebie grupa produktów trafi do ofert Allegro. Prawda, że proste? Właśnie tak działa aplikacja Sellasist, która integruje platformę Sellingo z kontem Allegro. Co więcej, możesz zarządzać nie tylko jednym, ale kilkoma kontami jednocześnie – w tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń. Co ciekawe, na każdym koncie możesz ustawiać inne ceny, opisy produktów, zdjęcia terminy dostaw i sposoby doręczeń.

Warto też wspomnieć o synchronizacji ofert Allegro z bieżącymi stanami magazynowymi Twojego towaru. Możesz samodzielnie ustawić aktualizację co 4 godziny, co 20 minut, a nawet co 4 minuty. Wszystko zależy od ilości zamówień każdego dnia.

 

Minimalizacja kosztów

Prowadzenie biznesu online ma generować jak największe zyski i minalizować koszty. Z aplikacją Sellasist to dziecinnie łatwe. Zatrzymasz opłatę utrzymaniową, dzięki podglądaniu ofert. Te, które będą wymagać opłat, możesz automatycznie zablokować albo zakończyć, by odnowić je z nowym numerem. Dzięki temu Allegro nie pobierze od Ciebie opłat za utrzymanie ofert, jeśli nie dochodzi do ich zakupów.

 

Automatyzacja działań

Współpraca w zakresie B2B ma być optymalna pod względem czasu, kosztów, ale i pracy. Sellingo integruje konta na Allegro, automatycznie wystawia, wznawia, kończy oferty, wszystko wedle Twoich indywidualnych preferencji.

I to nie wszystko, bo zautomatyzowane zostają też powiadomienia o zamówieniach, procesie wysyłki  (również w opcji Smart) czy dostarczeniu produktu do klienta wraz z wygenerowaną fakturą. Sellasist wyśle też prośbę o wystawienie opinii o przeprowadzonej transakcji do klienta, a te pozytywny wzmacniają przecież widoczność na platformie.

 

Koszyk korzyści

Możesz zarządzać swoimi ofertami nie tylko w sklepie online, ale i na Allegro, zdobywając tym samym znacznie większe grono zadowolonych klientów. Proces zarządzania ofertami Allegro jest prosty i intuicyjny, a wszelkie parametry ustawień można dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb. Dla każdej oferty możesz zaznaczać inne ustawienia, zyskasz też szablony do opisów produktów. Wszelkie transakcje masz pod pełną kontrolą, do tego otrzymujesz podgląd do statystyk sprzedaży na Allegro, dzięki czemu sprawdzisz, czy taka e-sprzedaż jest dla Ciebie opłacalna.

 

Sprzedaż hurtowa

W Allegro biznes rozpoczniesz współpracę hurtową na polu B2B. Dzięki Sellasist ustalisz rabaty dla dużych zamówień i wszelkie progi, jakie w związku ze specjalną ofertą cenową obowiązują. To kolejna opcja na rozszerzenie działalności i możliwość otwarcia swojej propozycji sprzedażowej dla nowej grupy potencjalnych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj