Aleszablony – czyli niezwykle funkcjonalny generator szablonów Allegro

0
2752

Ładniejsza strona aukcji internetowych

Dzisiejsze aukcje internetowe zdecydowanie różnią się od tych, które były na porządku dziennym jeszcze kilka lat temu. W serwisie Allegro dominowali prywatni sprzedawcy, wyprzedający np. używane płyty z muzyką i grami, używane bądź nowe ubrania, części samochodowe itd. Tamte aukcje opierały się przede wszystkim na opisie tekstowym oraz niewielkiej ilości zupełnie amatorskich zdjęć. Całość zdobiło jednobarwne tło. Aktualnie, rozwój e-commerce wiąże się z zupełną rewolucją postrzegania aukcji internetowych. Szalenie istotny (oprócz samego produktu i ceny) jest wygląd aukcji, która wiele mówi o profesjonalizmie sprzedającego. Nowoczesny sprzedawca z dumą publikuje światu kolorowy, czytelny, atrakcyjny dla odbiorcy szablon, dzięki któremu treść jest uporządkowana, a dokumentacja zdjęciowa doskonale wyeksponowana.

Według speców od e-commerce, psychologii oraz marketingu – przy procesie wyboru danego zakupu, w warunkach gdy klient do wyboru ma wiele bardzo podobnych produktów, zwykle decyduje się na ten, który został atrakcyjniej przedstawiony. Podświadomie taka transakcja zbudza o wiele więcej zaufania, o ile oczywiście, za sprzedającym nie ciągną się niebyt pochlebne komentarze.
Chcąc odnieść sukces w sprzedaży elektronicznej, szczególnie na aukcjach, warto postawić na profesjonalny wizerunek. Sprzedaży  którzy postawili na nowoczesne, bardziej przyjazne klientowi rozwiązania, notują o wiele wyższe przychody ze sprzedaży internetowej, niż wcześniej! Aktualnie istnieją takie narzędzia jak platforma aleszablony.pl, dzięki czemu szybko i skutecznie można zyskać status profesjonalisty w branży e-commerce.

 

E-commerce przedefiniował funkcje aukcji internetowych

Handel drogą elektroniczną, czyli e-commerce, rozwija się w najlepsze i cały czas ewoluuje. Aspekty związane ze sprzedażą internetową podążają aktualnie w dosyć konkretnym kierunku. Ze strony sprzedającego ma być jak najmniej skomplikowanej obsługi, pełna automatyzacja oraz wygoda. Po stronie kupującego, również bardzo cenny jest dostęp do usług niemal intuicyjnych. Zakup za pomocą kilku kliknięć myszką? Jest to jak najbardziej osiągalne. Sklepy internetowe, aukcje to aktualnie bardzo ciekawe wizualnie propozycje. Klient wchodząc na stronę aukcji widzi pełną ekspozycję produktów i usług, dobrze opisany asortyment, przejrzyste warunki sprzedaży, klarowny regulamin i wszystko to ubrane w przyciągającą oko szatę graficzną. Tego rodzaju możliwości daje Esprzedaz.com, właściciel platformy Aleszablony.pl. Jest to miejsce, w którym zupełnie za darmo można skorzystać z profesjonalnego szablonu ściśle dopasowanego do aukcji na Allegro. Aleszablony.pl to także ciekawe opcje do wyboru, możliwość zamówienia bardzo atrakcyjnego produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb firmy lub osoby, która prowadzi sprzedaż za pośrednictwem aukcji.

Rejestracja na aleszablony.pl, następnie działania związane z wyborem szablonu oraz wprowadzanie własnych danych i zdjęć do szablonu to bardzo prosta sprawa. Już w kilka minut można cieszyć się własną, profesjonalną aukcją, zatem do dzieła!

 

Jak to działa? Szybko i funkcjonalnie!

Platforma aleszablony.pl udostępnia dziesiątki darmowych szablonów do wykorzystania. Pierwszym krokiem będzie szybka rejestracja. Po wprowadzeniu danych, takich jak adres e-mail oraz hasło, jak również po zaakceptowaniu regulaminu serwisu, możemy przystąpić do pracy. Aktywacja nie wymaga weryfikacji, dodatkowych potwierdzeń itd.
Po zalogowaniu się do serwisu, naszym oczom ukazują się bardzo czytelne zakładki:
– szablony ;
– edytor aukcji ;
– hosting zdjęć ;
– lista płatności ;
– pomoc.
Pierwszy z nich, szablony, daje trzy możliwości do wyboru. Chodzi tutaj o ogólny układ szablonu. Wybieramy miejsce ułożenia boxów informacyjne. Mogą być one umieszczone tuż pod logiem , nagłówkiem i menu, lub np. zupełnie po lewej stronie szablonu, albo ostatecznie u dołu, tuż nad stopką. Szablony dostępne na aleszablony.pl posiadają elementy stałe, takie jak logo + nagłówek, menu, miejsce na tekst i zdjęcia oraz stopka. Po wyborze najbardziej odpowiadającego nam układu, płynnie przechodzimy do opcji związanej z wyborem tematu przewodniego.

aleszablony.pl - układ szablonu

Platforma Aleszablony.pl udostępnia szablony tematyczne w wielu kategoriach, takich jak np. dom i dzieci, dom, elektronika, odzież, samochody, uroda i zdrowie, sport i rekreacja.

aleszablony - kategorie szablonów

Tutaj wybieramy elementy grafiki odpowiadające tematycznie naszym aukcjom, odpowiednie kolorystycznie. Kilka szablonów to opcje niemalże uniwersalne, które będą pasować do wielu aukcji. Aby zatwierdzić szablon, wystarczy kliknąć przycisk – wybierz i gotowe!

aleszbalony.pl - szablony do wyboru
W tym miejscu uzyskujemy pierwszy podgląd wytypowanego szablonu i możemy natychmiast wprowadzić takie dane jak własne logo, nazwa firmy oraz slogan przewodni. Do wyboru mamy różne czcionki oraz kolory. Logo pobieramy z twardego dysku swojego komputera. Na tym etapie możemy także edytować tło. W tym celu otwieramy prostą  w obsłudze i bardzo intuicyjną galerię dostępnych wzorów, a jest ich aż kilkadziesiąt. Możemy także postawić na jeszcze większą oryginalność i pobrać z twardego dysku własne tło. Swój wybór potwierdzamy przyciskiem „wstaw”.
Przechodząc „dalej”, otwieramy formularz, w którym umieszczamy nazwę swojego konta allegro, dzięki czemu aleszablony wygenerują nam linki. Z tego miejsca już prosta droga do edycji szablonu (zakładka edytor aukcji) , gdzie można zająć się poszczególnymi detalami aukcji. Teraz cała grafika umieszczona jest niejako w oknie z przybornikiem, znanym chociażby z najbardziej popularnych edytorów tekstowych. Na miejscu szablonowych informacji wpisujemy własne, takie jak: dane kontaktowe, informacje o przesyłce, regulamin oraz płatności. Bardzo pożyteczną opcją są gotowe ikony np. banku, poczty, firmy kurierskiej itd. Można z nich jak najbardziej korzystać, dzięki czemu wygląd naszej aukcji będzie o wiele bardziej przejrzysty i czytelny dla klientów. Poniżej (lub w innym w miejscu, w zależności od uprzedniego wyboru rozmieszczenia modułów) mamy możliwość umieszczenia opisu aukcji Edytor aukcji, to także miejsce w którym zarządzamy bankiem naszych zdjęć, które chcemy pokazać klientom. Możemy je w prosty sposób pobrać z naszego komputera i segregować w galeriach.

Hosting zdjęć to kolejna zakładka w naszym kreatorze szablonu. Z tego miejsca będzie korzystać z pewnością wiele osób, dla których fotografie produktu będą szalenie istotne. Aleszablony.pl umożliwia umieszczenie w galerii zawartości nie większej niż 100 MB (transfer 500 MB). Otrzymujemy możliwość wykonania znaku wodnego, przeskalowania zdjęć w locie itd. Istnieje także możliwość wyboru pakietów płatnych, które zapewniają bardzo dużo pojemności, duży transfer. Opcje Start, Standard i Premium różnią się od siebie różnymi parametrami. Wybór zależy od potrzeb osoby / firmy, która tworzy aukcje. Istnieje także opłata abonamentu na 24 miesiące, która kalkuluje się bardzie ekonomicznie niż system płatności odmawianych co miesiąc.
Kolejna zakładka to lista płatności. Tutaj w formie listy umieszczone są faktury elektroniczne. Dzięki czemu użytkownik w szybki sposób sprawdzi co już zostało przez niego opłacone, a co czeka do realizacji.

Pomoc – ostatnia zakładka jest skarbnicą wiedzy na temat działania platformy aleszablony.pl i udostępnianych przez nią produktów. Każdy użytkownik znajdzie tu najczęściej powtarzające się pytania związane z obsługą edytora, warunkami współpracy itd.

 

Szablony do aukcji allegro za darmo

Dostępne na platformie aleszablony.pl wszystkie wzory szablonów, faktycznie są darmowe, tak samo jak opcja pobrania z własnego dysku podstawowej grafiki (logo, tło, itd.). Każdy użytkownik może posiadać w swoim panelu obsługi wiele przygotowanych szablonów, które będą czekały na konkretną okazję. Darmowe narzędzia to edytor szablonu oraz masowa zmiana treści, dzięki czemu w prosty sposób wstawimy nowe dane do aukcji.  Warto wiedzieć, iż oprócz szablonów tematycznych, znajdziemy także darmowe szablony sezonowe, np. świąteczne.

Zapraszam zatem do darmowego zapisu i korzystania z tego funkcjonalnego narzędzia. Może warto zrobić w domu porządki a następnie wyprzedaż zbędnych nam rzeczy 🙂 ?

 

Oferta specjalna

Grupa Esprzedaz.com i Webmedium zapewniają także wsparcie i pomoc klientom, którzy wymagają o wiele więcej niż profesjonalny standard. Firmy wykonują na zlecenie szablony płatne, które są w pełni zindywidualizowane, dopasowane do potrzeb klienta. W takim przypadku projektanci aukcji korzystają z w pełni legalnych banków fotografii, budują dowolną ilość modułów, udostępniają miniaturki aukcji, które mogą być w sieci doskonałą reklamą. Esprzedaz.com i Webmedium zapewnia pomoc oraz roczną gwarancję. W tym czasie dla klienta dostępne są wszelkie aktualizacje i nowości.

 

Nic tylko sprzedawać!

Dzięki usługom dostępnym na aleszablony.pl można w kilka minut stworzyć aukcję internetową, która będzie profesjonalną wizytówką firmy lub osoby sprzedającej. Jest to odpowiedni i skuteczny krok do budowania swojej marki w internecie. Grafiki i moduły udostępniane przez platformę aleszablony.pl pozwalają użytkownikowi na maksymalną koncentrację na sprzedaży i rozwoju, bez konieczności zagłębiania się w tajniki programowania. Bez wiedzy na temat HTML, w sposób efektowny można dołączyć do grona skutecznych sprzedających, których aukcję naprawdę wpadają w oko i są bardzo atrakcyjne dla tysięcy klientów korzystających z formy zakupów, jakie dają aukcje internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj