5 kroków do uruchomienia sklepu internetowego w Sellingo.pl

0
730
jak szybko założyć sklep internetowy

Zdecydowałeś, że to właśnie Sellingo.pl będzie platformą do obsługi i automatycznego zarządzania Twoim biznesem w sieci? Doskonały wybór! Teraz sprawdź, jak uruchomić sklep internetowy, korzystając z tej jakże intuicyjnej i prostej w obsłudze platformy z mnóstwem innowacyjnych rozwiązań.

Załóż sklep za darmo

Zwróć uwagę, że Sellingo oferuje Ci założenie e-sklepu zupełnie za darmo, a dostęp do wszystkich usług platformy jest możliwy po wybraniu miesięcznego pakietu, który dobierasz wedle preferencji i potrzeb Twojego biznesu.

Zanim zarejestrujesz sklep online, wykorzystaj opcję okresu próbnego zupełnie bezpłatnie. Sellingo oferuje Ci 30 dni korzystania z platformy za darmo. Po tym czasie zdecydujesz, czy opcje zarządzania sklepem internetowym spełniają Twoje wymagania. Nie ryzykuj, sprawdź możliwości platformy, zanim wykupisz abonament i Sellingo.pl oferuje Ci takie rozwiązanie bez żadnych kosztów.

Rejestracja e-sklepu

Po okresie próbnym chcesz przedłużyć współpracę z platformą e-commerce Sellingo? Znowu podjąłeś doskonałą decyzję. Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę internetową Sellingo.pl i dokonasz rejestracji swojego sklepu online. Postępuj zgodnie z sugestiami zawartymi w formularzach krok po kroku, zapewniamy, że rejestracja trwa dosłownie kilka minut i nie wiąże się z żadnymi trudnościami. W razie potrzeby zawsze możesz poprosić o wsparcie techniczne naszych ekspertów, którzy pozostają do Twojej dyspozycji.

Wybierz pakiet

Sellingo oferuje różne pakiety w ramach miesięcznych abonamentów, a Ty możesz wybrać ten, który najlepiej spełni potrzeby Twojego biznesu w sieci. Bez względu na wybór abonamentu, zawsze zyskujesz intuicyjny panel administracyjny, dostęp do profesjonalnych szablonów sklepu i banerów graficznych czy opcji promocji Twojego sklepu online.

Dopasuj integrację Twojego sklepu

Sellingo oferuje automatyzację licznych procesów, jakie są konieczne do realizacji w Twoim sklepie internetowym. Wybierz opcje, które uwolnią Cię od czasochłonnej pracy. Jeśli korzystasz z wielu kanałów sprzedaży, również możesz zintegrować je w Sellingo. Korzystaj też z opcji, które jeszcze lepiej będą wspierać Twój zysk. Świetnym przykładem jest dropshipping, który oferuje Sellingo.

Modyfikuj ustawienia

Stałe wsparcie techniczne, aktualizacje i coraz więcej nowych możliwości sprzedaży, które są odpowiedzią na zmieniające się trendy. Sellingo reaguje natychmiast na wszystkie trendy i oczekiwania użytkowników sieci. Dzięki temu Twój sklep online będzie zawsze na topie i przegoni konkurencję. Pamiętaj, że wszystkie ustawienia dotyczące automatyzacji procesów do zarządzania biznesem w sieci nie są stałe, możesz modyfikować je w dowolnym czasie, korzystając z panelu administracyjnego. Zawsze możesz też zmienić pakiet czy wykupić bonusy premium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj